Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
29.05.2023

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Pro Fharma

Gedeon Richter

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

11.12.2020 16:33
Версія для друку
  • RSS

ACC / AHA оновили два показника ефективності у рекомендаціях щодо фібриляції передсердь 

Цільова група Американського коледжу кардіології (ACC) та Американської кардіологічної асоціації (AHA) внесла дві зміни в показники ефективності для дорослих з фібриляцією передсердь або тріпотінням передсердь.

Обидві зміни показників ефективності були викликані оновленням рекомендацій по фібриляції передсердь ACC / AHA 2019 року.

Першою зміною є уточнення того, що клапанна фібриляція передсердь - це фібриляція передсердь з помірним або важким мітральним стенозом або механічним серцевим клапаном. Ця зміна включено в усі показники ефективності.

Друга зміна, яка відноситься тільки до показника ефективності призначеної антикоагулянтної терапії, - це поділ порогових значень для чоловіків і жінок для оцінки CHA2DS2-VASc.

Цей поріг в даний час складає більше 1 бала для чоловіків і понад 2 бала для жінок, що ще раз демонструє, що ризик інсульту відрізняється для чоловіків і жінок з ФП або тріпотіння передсердь, зазначає ACC / AHA в прес-релізі.

 

Спеціалісти стверджують , що успішне впровадження цих оновлених показників ефективності клініцистами та медичними організаціями призведе до поліпшення якості обслуговування дорослих пацієнтів з фібриляцією передсердь або тріпотінням передсердь.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin