Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.05.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

15.04.2023 12:37
Версія для друку
  • RSS

Вакцина проти хвороб серця: міф чи реальність? 

За словами провідного лікаря однієї з провідних світових фармацевтичних компаній, вакцини від найбільш смертоносних хвороб у світі, таких як рак і хвороби серця, будуть готові до 2030 року і можуть врятувати мільйони життів.

Це оголошення є ще одним свідченням того, що багато хто називає «золотим віком» розробки вакцини, який значною мірою пояснюється використанням під час пандемії технології мРНК для створення вакцин проти COVID-19.

Науковці зазначають, що за останні місяці стало відомо, що мРНК призначена не лише для інфекційних захворювань або для COVID. Це може бути застосовано до різних хвороб; дослідники працюють з раком, інфекційними, серцево-судинними, аутоімунними, рідкісними захворюваннями. Вже є дослідження в усіх цих областях, і всі вони показали величезну перспективу.

Нещодавно FDA визнало дві нові вакцини Moderna проривними методами лікування: вакцину, яка запобігає респіраторно-синцитіальному вірусу (RSV) у людей похилого віку, та вакцину, яка допомагає запобігти рецидиву меланоми.

Технологія мРНК-вакцини працює, навчаючи організм, як виробляти певний білок, щоб допомогти імунній системі запобігти певній хворобі або боротися з нею.

Вчені передбачають, що технологія мРНК призведе до проривів, таких як вакцина проти раку, проти серцево-судинних захворювань, яку можна персоналізувати на основі особливостей прояву захворювання. Дослідники впевнено говорять про терапію на основі мРНК для рідкісних захворювань, онкології та кардіологічних патологій.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми