Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
30.03.2023

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Pro Fharma

Gedeon Richter

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

14.01.2021 14:48
Версія для друку
  • RSS

Оновлений експертний консенсус ACC щодо лікування серцевої недостатності зі зниженою ФВ 

Нещодавно оновлений експертний консенсус Американського коледжу кардіологів (ACC) з лікування серцевої недостатності зі зниженою фракцією викиду (СНзнижФВ) включає кілька нових методів лікування, заснованих на рекомендаціях та містить істотні зміни у порівнянні з рекомендаціями 2017 року.

У рекомендаціях 2017 року було порушено 10 основних питань, починаючи від рекомендацій про те, як призначити пацієнтам з СНзнижФВ кілька препаратів, які тепер складають оптимальну терапію, до того, коли переводити пацієнтів на лікування в хоспіс. Оновлення 2021 року охоплює ту ж тему, але включає нову інформацію, яка змінила визначення оптимального догляду.

Можливо, найбільш важливим є те, що сакубітріл / валсартан, інгібітор рецепторів ангіотензину/неприлізину (ARNi), і інгібітори SGLT2 представляють собою основні нові ліки при оптимальній реалізації поточної лікувальної терапії (ОРПЛТ) при СНзнижФВ. За словами спеціалістів, це являє собою один з основних моментів оновлення.

Два алгоритми визначають узгоджені експертні рекомендації щодо порядку та дозування декількох препаратів, які тепер складають ОРПЛТ. У разі позитивних результатів такої стратегії клініцисти можуть суттєво змінити тривалість і якість життя хворих.

Більшість кардіологів та інших фахівців, що займаються лікуванням СНзнижФВ, обізнані про поліпшення результатів лікування, зафіксованих у великих дослідженнях, коли ARNi і інгібітор SGLT2 були додані до раніше встановленої оптимальної терапії, але це оновлення  документу 2017 року, зосереджено на практичних стратегіях реалізації таких схем лікування.

Спеціалісти стверджують, що у той час як нове оновлення фокусується на нових класах ліків, особливо на інгібітори SGLT2, в ньому простежується відхід від терапії першої лінії в кінці життя. Сюди входить інформація про те, коли слід розглянути передові методи лікування, такі як допоміжні пристрої для лівого шлуночка або трансплантат, щоб довести пацієнтів до цих методів лікування, перш ніж буде упущена можливість отримати користь.

І версія 2017 року, і оновлення пропонують таблицю, в якій підсумовуються тригери для переходу. Складність індивідуального догляду за групою пацієнтів, у яких можуть бути різні прояви захворювання і множинні супутні захворювання, була темою документа 2017 року, який був повторений в оновленні 2021 року.

Контрольні алгоритми в оновленні допоможуть у прийнятті складних рішень і сприятимуть багатопрофільному догляду, який забезпечує оптимальне лікування.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Трансдермальний датчик для діагностики інфаркту міокарда

Відкривається величезний потенціал для безкровної оцінки біомаркерів …

  >>>