Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
21.04.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

22.03.2024 23:23
Версія для друку
  • RSS

Новий препарат для лікування стійкої гіпертензії 

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) схвалило застосування апроцитентану (Tryvio) для зниження артеріального тиску в поєднанні з іншими антигіпертензивними засобами у дорослих із резистентною до лікування гіпертензією.

Апроцитентан є першим антагоністом рецепторів ендотеліну, дозволеним для лікування пацієнтів з артеріальною гіпертензією. Рекомендована доза становить 12,5 мг перорально один раз на добу незалежно від прийому їжі.

Ефективність і безпека апроцитентану були продемонстровані у фазі 3 дослідження PRECISION за участю 730 дорослих із систолічним артеріальним тиском ≥ 140 мм рт. ст., яким було призначено щонайменше три антигіпертензивні препарати.

Апроцитентан (12,5 мг на добу) добре переносився та статистично перевершував плацебо щодо зниження артеріального тиску через 4 тижні зі стійким ефектом через 40 тижнів.

Аналіз підгруп показав, що ефект зниження артеріального тиску апроцитентаном виявився однаковим серед підгруп, визначених за віком, статтю, расою, індексом маси тіла, вихідною розрахунковою швидкістю клубочкової фільтрації, базовим співвідношенням альбуміну та креатиніну в сечі та історією захворювання на діабет, а також між методами вимірювання АТ.

Науковці зазначають, що  довелося чекати понад 30 років, щоб побачити схвалення перорального антигіпертензивного засобу, який працює на новому терапевтичному шляху, тому апроцитентан забезпечує трансформаційний прогрес у сфері системної гіпертензії.

Препарат приймається у вигляді одноразової щоденної пероральної дози, яка працює в поєднанні з будь-якими іншими препаратами, що призначаються, і без лікарської взаємодії у пацієнтів з тягарем неконтрольованої гіпертензії.

Очікується, що апроцитентан буде доступний у другій половині цього року в США, але лише через програму оцінки ризику та стратегії зменшення ризику (REMS) через ризик ембріо-фетальної токсичності.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin