Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
30.03.2023

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Pro Fharma

Gedeon Richter

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

26.03.2021 10:33
Версія для друку
  • RSS

Нові визначення даних щодо серцевої недостатності від АСС/АНА 

Американський коледж кардіологів (АСС) разом з Американською асоціацією серця (АНА) випустили документ про оновлені елементи та визначення даних щодо серцевої недостатності.

Спеціалісти зазначають, що оскільки серцева недостатність(СН) є хронічним захворюванням, а не епізодичним явищем, і пацієнт може переходити з одного статусу в інший протягом свого життя, комітет розглянув елементи даних, які відносяться до всього спектру послуг, що надаються цим пацієнтам, і призначений для використання у всіх установах по догляду.

Документ був розроблений у співпраці з Американським товариством серцевої недостатності, Міжнародним товариством трансплантації серця і легень і Товариством торакальних хірургів.

Основні зміни та  особливості нового документу

Він замінює ключові елементи даних і визначення ACC / AHA 2005 року для оцінювання, клінічного ведення та результатів пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю.

Новий документ представляє клінічний лексикон, що містить елементи даних, що стосуються серцевої недостатності (СН), без диференціації на хронічну СН та гостру декомпенсовану СН; стаціонарної проти амбулаторної допомоги; або медичні рекомендації з паліативною допомогою або без неї.

Включені елементи даних щодо факторів ризику СН, серцево-судинного анамнезу та несерцево-судинних факторів здоров’я, включаючи інфекцію COVID-19.

Оновлено оцінку пацієнта з більш детальними елементами симптомів, ознак та результатів фізикального обстеження, етапів та функціональної оцінки.

Були додані структурні дані щодо фракції викиду субфенотипів, включаючи елементи даних про серцеву недостатність із зменшеною фракцією викиду (СНзнижФВ), серцеву недостатність із середньою фракцією викиду (СНсерФВ) та серцеву недостатність із збереженою фракцією викиду (СНзберФВ).

Додано елементи даних, що стосуються причин СН та кардіоміопатії, підкреслюючи важливість конкретних діагнозів, таких як амілоїдоз серця та перипортальна кардіоміопатія.

Елементи даних для неінвазивних та інвазивних методів діагностики (ехокардіограма, магнітно-резонансна томографія серця, катетеризація лівого та правого серця) були розширені та оновлені.

Додано елементи даних для інвазивних терапевтичних процедур, терапії приладами та перкутантними механічними пристроями підтримки кровообігу.

Варіанти фармакологічного лікування новими класами ліків були оновлені та додані нові елементи даних для нових класів ліків.

Додано елементи даних для навчання пацієнтів та консультування щодо самообслуговування та оцінювання результатів, про які повідомляють пацієнти.

У документі також розглянутий вплив COVID-19 на серце.

Науковці вважають, що  цей документ буде дуже корисний для клінічних програм, де багато лікарів працюють разом для досягнення конкретних цілей по догляду і координації допомоги пацієнтам з СН.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Трансдермальний датчик для діагностики інфаркту міокарда

Відкривається величезний потенціал для безкровної оцінки біомаркерів …

  >>>