Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
30.03.2023

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Pro Fharma

Gedeon Richter

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

22.09.2021 16:01
Версія для друку
  • RSS

Призначення емпагліфлозину при серцевій недостатності зі збереженою ФВ 

Лікування емпагліфлозином призвело до значного 21% відносного зниження частоти серцево-судинної смерті або госпіталізації з приводу серцевої недостатності (СН) в порівнянні з плацебо серед 5988 рандомізованих пацієнтів з серцевою недостатністю зі збереженою фракцією викиду лівого шлуночка (СНзбФВ) протягом в середньому 26 місяців спостереження. За ​​словами експертів, пацієнти з СНзбФВ нарешті отримають лікування, яке має клінічно значущу перевагу і відкриває шлях до різких змін в лікуванні.

Дослідники заявляють, що EMPEROR-Preserved перше випробування, що показує однозначні переваги будь-якого препарату щодо основних результатів стосовно серцевої недостатності у пацієнтів з СНзбФВ.

Відносне зниження на 21%, яке відображало зниження абсолютної частоти первинної комбінованої кінцевої точки дослідження на 3,3% в порівнянні з плацебо, було обумовлено, головним чином, значним 27% відносним зниженням частоти серцевої недостатності (P <0,001).

Лікування емпагліфлозином на додаток до стандартної терапії пацієнтів з СНзбФВ також призвело до незначного зниження відносного ризику серцево-судинної смерті на 9%, але не зробило помітного впливу на рівень смертності від будь-яких причин.

Близько половини пацієнтів в EMPEROR-Preserved мали цукровий діабет, і ефекти лікування на СНзбФВ були однаковими, незалежно від статусу пацієнтів з ЦД чи без. Емпагліфлозин, як і інші представники класу інгібіторів SGLT2, збільшує екскрецію глюкози з сечею і отримав спочатку схвалення в якості засобу для контролю глікемії у пацієнтів з ЦД 2 типу.

EMPEROR-Preserved - це перше клінічне випробування, в яке були включені виключно пацієнти із серцевою недостатністю і фракцією викиду більше 40% для досягнення основного результату. В якості фонової терапії понад 80% пацієнтів отримували лікування або інгібітором АПФ, або блокатором рецепторів ангіотензину (в деяких випадках в формі сакубітріла / валсартану), більше 80% отримували бета-адреноблокатори і близько третини - антагоніста мінералокортикоїдних рецепторів.

За висновками науковців, однією з найбільш примітних особливостей є включення в дослідження 45% жінок, що дає в цьому випробуванні найвищий показник включення жінок в порівнянні з усіма попередніми дослідженнями у пацієнтів з СНзбФВ або СНзнФВ.

Дослідження показало профіль безпеки, відповідний попередньому досвіду застосування емпагліфлозина.

Науковці вважають, що перехід до рутинного призначення емпагліфлозина у пацієнтів з СНзбФВ повинен бути швидким, тому що він уже став основою лікування пацієнтів з серцевою недостатністю зі зниженою фракцією викиду (СНзнФВ) на підставі даних про емпагліфлозина в EMPEROR-Reduced.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Трансдермальний датчик для діагностики інфаркту міокарда

Відкривається величезний потенціал для безкровної оцінки біомаркерів …

  >>>