Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
25.05.2022

 

 

 

 

 

 

 

10.09.2020 12:27
Версія для друку
  • RSS

Новини ESC-2020. Результати дослідження EMPEROR 

Результати другого великого контрольованого дослідження EMPEROR- Reduced показали беззаперечну ефективність і безпеку емпагліфлозину у пацієнтів з з серцевою недостатністю зі зниженою фракцією викиду (СНзнижФВ), які не мали ЦД.  Загалом в аналізі прийняли участь 3730 пацієнтів із серцевою недостатністю класів II, III або IV із фракцією викиду 40% або менше для отримання емпагліфлозину (10 мг один раз на день) або плацебо на додаток до рекомендованої терапії.

Пацієнти з серцевою недостатністю зі СНзнижФВ, які отримували інгібітор натрій-залежного котранспортера глюкози 2 (SGLT2) емпагліфлозін мали 25% відносне зниження частоти серцево-судинної смерті або госпіталізації з приводу серцевої недостатності в порівнянні з контрольною групою плацебо.

Це 25% -ве зниження первинної кінцевої точки при лікуванні емпагліфлозіном в дослідженні EMPEROR-Reduced точно відповідало скороченню частоти серцево-судинної смерті або госпіталізації при СН, викликаної лікуванням іншим інгібітором SGLT2, дапагліфлозіном (дослідження DAPA -HF).

Протягом в середньому 16 місяців події первинної кінцевої точки відбулися у 361 з 1863 пацієнтів (19,4%) в групі емпагліфлозіна і у 462 з 1 867 пацієнтів (24,7%) в групі плацебо (співвідношення ризиків серцево-судинної смерті або госпіталізації з приводу серцевої недостатності. 0,75; 95% довірчий інтервал [ДІ] від 0,65 до 0,86; P <0,001). Загальна кількість госпіталізацій з приводу серцевої недостатності було менше в групі емпагліфлозіна, ніж в групі плацебо (відношення ризиків 0,70; 95% ДІ 0,58-0,85; P <0,001).

Лікування емпагліфлозіном також призвело до помітного, статистично значимого зниження на 50% основних побічних ефектів з боку нирок.

Неускладнені інфекції статевих шляхів частіше спостерігалися при застосуванні емпагліфлозіна.

Результати EMPEROR-Reduced також показали перевагу емпагліфлозіна у пацієнтів з СНзнижФВ: інгібітор SGLT2 призводив до статистично значимого уповільнення прогресування СН з класу 2 по класу 3 по NYHA, а також прискорював одужання пацієнтів з класу 3 в клас 2 протягом першого місяця після початку лікування.

Науковці зазначають, що оптимальне лікування пацієнтів з СНзнижФВ тепер вимагає використання одного з цих двох інгібіторів SGLT2 до стандартної терапії СН, проте в даний час немає доказів, що однозначно вказують на те, що дапагліфлозін або емпагліфлозін слід використовувати замість інших медикаментів для лікування СН.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Facebook

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin