Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
21.07.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

08.05.2011 21:32
Версія для друку
  • RSS

Китайський журнал "Кардіологія".Chinese Journal of Cardiology 

Китайский журнал "Кардіологія" (Chinese Journal of Cardiology) був запущений в лютому 1973 року, китайська медична асоціація організувала серію медичних журналів в одномуКитайский журнал "Кардіологія" (Chinese Journal of Cardiology) був запущений в лютому 1973 року, китайська медична асоціація організувала серію медичних журналів в одному. В даний час він видається щомісяця. Мета і сфера застосування основних внутрішніх питання в серцево-судинних захворювань профілактики, лікування і наукових працівників. Редколегія журналу "Кардіологія 80 відомих експертів серцево-судинних захворювань, понад 120 редакторів та рецензентів, експертів, консультантів як Чень Хао Чжу і професор Чен Кеджі, професор Гао Runlin. До складу редакційної колегії входить професор Чжан Юн з Китайської інженерної академії. Основні розділ: клінічні дослідження, фундаментальні дослідження, епідеміологія і контроль за чисельністю населення, огляди, продовження освіти в інших країнах.  

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin