Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
30.04.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

22.12.2016 20:47
Версія для друку
  • RSS

Вітаємо з перемогою на виборах ректора та безпрецендентною підтримкою колективу НМАПО ім.П.Л.Шупика нашого ректора, академіка НАМНУ, професора Вороненко Юрія Всильовича! 

Вітаємо Юрія Васильовича Вороненка з перемогою на виборах ректора та з безпрецедентною підтримкою колективу Національної медичної академії.

Зичимо міцного здоров'я на довгі роки, щастя, достатку і благополуччя, натхнення у щоденній роботі, нових звершень у професійній та громадській діяльності у справі організації післядипломної медичної  освіти та вихованні високоосвічених фахівців для нашої держави.

Невичерпних сил, наснаги у вихованні молодих спеціалістів, поваги і шани від людей, родинного затишку, здійснення всіх задумів і мрій. 

 Вороненко Юрій Васильович є  академіком Національної академії медичних наук України, обраний 28.12.2011 р. за спеціальністю “Гігієна”, дійсний член АН вищої освіти України (1996 р.), Європейської Академії природничих наук (2008 р.), АМН Польщі (2003 р.) та Міжнародної медичної академії ім. Альберта Швейцера (2003 р.), доктор медичних наук (1991 р.), професор (1991 р.), заслужений діяч науки і техніки  України (1999 р.), лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (1997 р.), ректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (з 2002 р.).

Один з провідних учених в галузі соціальної гігієни. Основні напрями наукової діяльності: соціальні проблеми медицини та організації охорони здоров'я, стратегія і тактика розвитку сфери охорони здоров'я, спеціалізована медична допомога, медична статистика, обґрунтування змісту і організації підготовки лікарів (провізорів) та середнього медичного (фармацевтичного) персоналу. За його участі розроблені державні та галузеві стандарти медичної освіти, впроваджено принципово новий механізм діагностики рівня знань та вмінь фахівців-медиків – ліцензійний медичний іспит та кредитно-рейтингова система у безперервному професійному розвитку. За його керівництва зроблено інноваційний крок в підготовці керівників органів і закладів охорони здоров’я. Вперше в Україні розроблено і запроваджено проект фундаментальної півторарічної підготовки управлінців для охорони здоров’я. Співавтор проектів Концепції розвитку охорони здоров'я  населення України, багатьох указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України з питань охорони здоров'я. Встановив соціально-гігієнічні закономірності епідеміології опіків в Україні - їх частоту в різних регіонах  та групах міського і сільського населення, створив медико-географічні карти опікового травматизму, довів закономірності комплексного впливу на рівень опікового травматизму побутових, професійних, клімато-географічних та економічних чинників. Розробив систему профілактики опіків та модель етапного лікування  постраждалих. Обґрунтував принципи організації спеціалізованої допомоги при опіках та нормативи потреби в комбустіологічних ліжках та лікарях-комбустіологах. Йому належить пріоритет розробки методології вибіркових рандомізованих епідеміологічних досліджень госпітальної захворюваності, статистики факторів ризику у навколишньому середовищі, методик стандартизації середніх величин в госпітальній статистиці, пробіт-аналізу летальності в стаціонарі та ін.

Автор близько 400 наукових праць, в т.ч. автор і співавтор 38 монографій, 11 підручників та 24 навчальних посібників і окремих розділів у них. Підготував 12 докторів і 8 кандидатів наук.

Приймає участь у роботі наукових вітчизняних і зарубіжних товариств, організацій, редколегій та редакційних рад, пропагуючи пріоритети вітчизняної соціальної гігієни. Член колегії МОЗ України, член президії вченої медичної ради МОЗ України, член проблемної комісії з соціальної медицини МОЗ та НАМН України, член науково-технічної ради з профілактичної медицини НАМН України, голова науково-методичної комісії з медицини Науково-методичної ради з питань освіти МОНмолодьспорту України, член президії товариства Червоного Хреста України. Головний редактор журналу "Медична освіта", заступник головного редактора журналу „Проблеми медичної науки і освіти", голова та член редакційних рад та редколегій більше десяти медичних наукових журналів.

Повний кавалер орденів “За заслуги“, нагороджений орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого Ш ступеня, орденом Ломоносова (Російська Федерація), Золотою медаллю Альберта Швейцера, почесними грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, МОЗ України, МОН України та ін.

Основні наукові праці: "Соціальна медицина та організація охорони здоров’я" (2002 р.); "Статистика охорони здоров’я" (2002 р.); " Інформаційні технології в охороні здоров’я і практичній медицині" (2003 р.); "Система управління якістю медичної освіти в Україні" (2003 р.); "Стратегії і методи навчання в післядипломній медичній освіті" (2004 р.); "Сімейна медицина в Україні: об’єктивні та суб’єктивні чинники затримки впровадження" (2005 р.); "Технології дистанційного навчання в медицині" (2005 р.); "Эпидемиологические методы изучения неинфекционных заболеваний" (2005 р.); "Визначення критеріїв якості в системі безперервного професійного розвитку лікарів"(2007 р.); "Гигиена и экология"(2008 р.); "Нові технології навчання менеджменту в медицині"(2009 р.); "Управління охороною здоров'я"(2010 р.); "Дидактичні технології викладання питань репродуктивного здоров’я" (2011 р.); "Фінансовий менеджмент з основами економіки охорони здоров'я" (2011 р.).

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Найпоширеніше ускладнення фібриляції передсердь

Ризик виникнення цього ускладнення вдвічі більший за ризик інсульту при ФП…

  >>>