Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.05.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

02.07.2023 15:32
Версія для друку
  • RSS

В ЄС схвалено новий препарат для лікування ГКМП. 

Європейська комісія схвалила інгібітор серцевого міозину мавакамтен для дорослих з обструктивною гіпертрофічною кардіоміопатією (ГКМП) і симптомами серцевої недостатності 2-3 класу  за NYHA.

Це схвалення препарату підтверджено позитивними результатами в рандомізованих контрольованих дослідженнях EXPLORER-HCM і VALOR-HCM.

У дослідженні EXPLORER-HCM пацієнти з обструктивною ГКМП, які приймали препарат, порівняно з плацебо, показали значне покращення симптомів і функціонального стану через 30 тижнів.

Позитивні ефекти застосування препарату були показані і у дослідженні VALOR-HCM у пацієнтів, які були направлені на операцію по зменшенню перегородки. Результати показали, що менша кількість тих пацієнтів, хто отримував активну терапію, порівняно з плацебо, все ще кваліфікувалася для оперативного втручання через 16 тижнів.

Мавакамтен є низькомолекулярним алостеричним інгібітором кардіального міозину. 

Мавакамтен був схвалений у Сполучених Штатах у квітні 2022 року для пацієнтів класу 2-3 NYHA з обструктивною ГКМП на основі EXPLORER-HCM; результати VALOR-HCM були додані до його маркування на початку червня.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми