Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
05.08.2021

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

08.04.2011 10:39
Версія для друку
  • RSS

Створення кафедри 

Ідея створення бази для підвищення кваліфікації лікарів в Українському інституті клінічної медицини належить академіку Миколі Дмитровичу Стражеску — засновнику й першому директору інституту його імені. І в 1938 році вперше в Україні було створено кафедру терапії ІІ Київського інституту удосконалення лікарів, що проіснувала до 1941 р., тобто до початку Великої Віт чизняної війни.

Під час Великої Вітчизняної війни багато співробітників кафедри працювали в госпіталях, брали участь у бойових діях на фронтах або в партизанському русі, за що отримали державні нагороди. Це професори А.Л. Міхньов, В.А. Пилипенко, викладачі В.В. Гомоляко, Г.І. Вознесенська, А.І. Лещенко, Г.А. Плиска, Г.А. Драверт, В.С. Малиновська.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin