Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
26.11.2022

 

 

 

 

 

 

 

16.07.2015 00:10
Версія для друку
  • RSS

Педагогічна робота кафедри кардіології 

Навчання лікарів – це приорітетна робота на кафедрі, де можна отримати, як основи знань з кардіології на курсі спеціалізації, так і поглибити їх на циклах тематичного удосконалення (ТУ) та передатестаційному циклі. Більшість занять з ТУ продиктовані потребою лікарів в сучасних знаннях у зв'язку з постійним розвитком медицини.

На кафедрі, згідно учбових програм читаються лекції, проводяться практичні та семінарські заняття. Лекції читаються у 2-х конференц-залах із загальною кількістю місць – 80. Семінарські заняття проводяться в 7 учбових класах, розрахованих на 7-9 слухачів. Практичні заняття відбуваються безпосередньо біля ліжка хворого на основних базах кафедри кардіології, якими є ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМН України» та Київська міська клінічна лікарня №4.

Учбовий процес, лікувальння та наукові дослідження викладачі кафедри здійснюють у відділеннях есенціальної та симптоматичної гіпертензії, некоронарогенних захворювань серця, хронічної ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності та аритмій серця, ендоваскулярних рентгенхірургічних методів дослідження і лікування, у реанімації. Разом з професорами, доцентами кафедри слухачі проводять обходи хворих, де знайомляться з проведенням досліджень, які виконуються з діагностичною, науковою чи лікувальною метою. Крім того, вони беруть участь у науково-практичних конференціях інституту кардіології.   

За період навчання, в залежності від циклу, слухачі оволодівають багатьма практичними навичками, такими як функціональні проби з навантаженням, електроімпульсна терапія,  кардіостимуляція, еходопплерографія, добовий моніторинг АТ та ЕКГ, навчаються проведенню ЕКГ, діагностики порушень ритму серця, хронічної і гострої коронарної недостатності та інших патологічних станів, наданню швидкої мед. допомоги в разі ургентних захворювань, знайомляться з інтервенційними методами та телемедициною.

Крім того, на кафедрі постійно удосконалюється методика навчання, з'являються нові методи викладання. Так, у лікарів є можливість без відриву від лікувальної роботи навчатись on-line на циклах ТУ очно-заочних з елементами дистанційного навчання, спілкуючьсь з викладачами кафедри у вечірній час.

Іще одним з нових методів навчання і контролю знань є сайт WebCardio.org, створений на кафедрі кардіології, де слухачі циклів, лікарі та всі бажаючі можуть отримати нові знання, дізнатися про останні досягнення в кардіології та перевірити рівень своїх знань, виконуючи тестові завдання, on-line.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Facebook

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Антикоагулянтна терапія при фібриляції передсердь та ризик захворювання легень

Використання інгібіторів фактора Ха було пов'язане з більш високим ризиком інтерстиціальних захворювань легень у пацієнтів із неклапанною фібриляцією передсердь…

  >>>

Консиліум фахівців при коморбідних станах 26 листопада об 11:00.

Консиліум фахівців при коморбідних станах 26 листопада об 11:00. Обгрунтування вибору терапії та інші актуальні питання... >>>