Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
21.03.2023

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Pro Fharma

Gedeon Richter

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

21.10.2022 11:35
Версія для друку
  • RSS

Назальний спрей для лікування кардіологічних пацієнтів 

Результати нового дослідження показали, що назальний спрей, що містить досліджуваний блокатор кальцієвих каналів етрипаміл, ефективний та безпечний для пацієнтів із пароксизмальною суправентрикулярною тахікардією.

Дослідження RAPID досягло своєї основної кінцевої точки, продемонструвавши статистично значущу та клінічно значущу різницю у частці пацієнтів, у яких відновився нормальний синусовий ритм протягом 30 хвилин після прийому етрипамілу порівняно з плацебо (64,3% проти 31,2%; ВР 2,62;95%). ДІ, 1,66-4,15).

Науковці зазначають, що дані про безпеку та переносимість відповідали даним, отриманим у попередніх дослідженнях, причому найчастіші небажані явища, що виникають при лікуванні, були пов'язані з місцем назального введення. Більшість небажаних явищ були зареєстровані як легкі (68%), 31% були помірними, і жодна з них не була серйозною.

Крім того, дослідники стверджують, що об'єднані дані з раніше опублікованого дослідження NODE-301 та RAPID показують, що лікування етрипамілом забезпечує статистично значуще скорочення використання додаткових медичних втручань та статистично значуще скорочення звернень у  відділення невідкладної допомоги.

Повні результати дослідження RAPID, у якому взяли участь 706 пацієнтів у центрах США та Європи, будуть представлені 7 листопада на останній науковій сесії Американської кардіологічної асоціації 2022 року.

 

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin