Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
25.05.2022

 

 

 

 

 

 

 

24.04.2020 12:15
Версія для друку
  • RSS

Консенсусні рекомендації щодо лікування гострого інфаркту міокарда під час COVID-19 

В узгодженій заяві Американського коледжу кардіологів (ACC), Американського коледжу лікарів невідкладної допомоги (ACEP) викладені рекомендації щодо системного підходу до лікування пацієнтів з гострим інфарктом міокарда (ГІМ) під час пандемії COVID-19.

Основні моменти.

1.Під час пандемії COVID-19 черезшкірне коронарне втручання (ЧКВ) залишається стандартом лікування пацієнтів з ІМ з підйомом сегмента ST (STEMI) в лікарнях з можливістю проведення ЧКВ в спеціалізованій лабораторії катетеризації серця при наявності засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для медичного персоналу, що залучений до виконання такої процедури.

2.Стратегію лікування, засновану на фібринолізі, можна розважати в спеціалізованих лікарнях, які не мають можливості проведення ЧКВ, або в особливих ситуаціях, коли первинне ЧКВ не може бути виконане або не є найкращим варіантом.

3. Широкий диференційний діагноз при підйомі сегмента ST (включаючи міокардит, пов'язаний з COVID) повинен бути розглянутий до вибору стратегії реперфузії.

4. За відсутності гемодинамічної нестабільності або триваючих ішемічних симптомів пацієнтам без STEMI з встановленим або підозрюваним COVID-19 найкраще надавати допомогу керуючись початковою стратегією медичної стабілізації.

5.Обов'язково необхідно, щоб:

-медичні працівники використовували відповідні ЗІЗ для всіх інвазивних процедур під час цієї пандемії,

-нове швидке тестування на COVID-19 було «оперативно» поширене в усіх лікарнях, де приймають на лікування пацієнтів з ГІМ.

Основні проблеми полягають в тому, що поширеність COVID-19 залишається невідомою, і існує ризик безсимптомного поширення.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Facebook

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin