Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
30.11.2023

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

Gedeon Richter

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

 

05.06.2020 14:10
Версія для друку
  • RSS

COVID-19: про що необхідно знати сьогодні? 

  • Автори аналізу гідроксихлорохіну, опублікованого в журналі The Lancet, і дослідження серцево-судинних захворювань в медичному журналі NEJM відмовилися від обох досліджень. Дослідники висловили побоювання, пов'язані з цілісністю інформації, наданої Surgisphere Corporation, після того, як незалежні рецензенти не змогли перевірити ключові дані  для підтвердження результатів досліджень.
  • Тим часом, результати іншого дослідження, проведеного також в NEJM, в якому не використовувалася база даних Surgisphere, показують, що гідроксихлорохін не зміг знизити ризик зараження у людей, які контактували з пацієнтами з підтвердженим COVID-19. У дослідження були включені 821 пацієнт з різних місць в США і Канаді. Результати показали, що частота нових захворювань, сумісних з COVID-19, істотно не розрізнялася між тими, хто отримував гідроксихлорохін, і тими, хто отримував плацебо.
  • Ібупрофен для лікування COVID-19.Дослідники в Лондоні почали клінічні випробування, щоб визначити, чи підходить ібупрофен  для лікування  пацієнтів, госпіталізованих з COVID-19. У дослідженні використовуватимуть «ліпідний ібупрофен», який відрізняється від тих препаратів, що  відпускаються в аптеці буз рецепту. Основна гіпотеза полягає в тому, що такий склад препарату допоможе госпіталізованим пацієнтам зменшити  необхідність в штучній вентиляції легень. В ході дослідження буде оцінюватися вплив трьох доз препарату на прогресування захворювання, тривалість перебування в реанімаційному відділенні, тривалість перебування в стаціонарі і загальну виживаність від застосування COVID-19.
  • Реконвалесцентна плазма при COVID-19 ефективна, безпечна. Невелике рецензоване дослідження показало, що реконвалесцентна плазма була безпечною і ефективною у 14 з 25 (56%) пацієнтів з важкою формою COVID -19. Лікування включало інфузію пацієнтам  плазмою від тих, у кого виробилися антитіла після видужування від COVID-19.

 

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

«Чарівна» ін’єкція для артеріальної гіпертензії

Одне введення нового препарату знижує артеріальний тиск на 6 місяців…

  >>>