Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
30.03.2023

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Pro Fharma

Gedeon Richter

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

31.12.2021 08:55
Версія для друку
  • RSS

«Новинка» в боротьбі з холестерином ЛПНЩ 

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило інклісиран як доповнення до статинів для подальшого зниження рівня холестерину ЛПНЩ.

Перший у своєму класі препарат із малою інтерферуючою РНК (міРНК) також є новинкою серед аналогічних лікарських препаратів, оскільки його вводять шляхом ін'єкції спочатку через три місяці, а потім двічі на рік.

Інклісиран показаний для використання разом зі статинами з максимальною переносимістю у дорослих із клінічними серцево-судинними захворюваннями або у пацієнтів із гетерозиготною сімейною гіперхолестеринемією.

У рандомізованих дослідженнях ORION-9, ORION-10 та ORION-11, на підставі яких було схвалення FDA, у таких пацієнтів, які отримували інклісиран порівняно з плацебо, зниження рівня холестерину ЛПНГ перевищувало 50% протягом 1-2 років.

Препарат діє шляхом «заглушення» РНК, що бере участь у синтезі PCSK9, який відіграє роль у контролі кількості рецепторів на поверхні клітин ЛПНЩ, унікального механізму дії серед доступних методів лікування дисліпідемії.

Більше про дослідження ORION.

 

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Трансдермальний датчик для діагностики інфаркту міокарда

Відкривається величезний потенціал для безкровної оцінки біомаркерів …

  >>>