Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
25.05.2022

 

 

 

 

 

 

 

25.03.2020 19:26
Версія для друку
 • RSS

Американські рекомендації щодо серцево-легеневої реанімації при COVID-19. 

Американська кардіологічна асоціація (AHA) випустила тимчасові рекомендації по СЛР та невідкладній серцево-судинній допомозі для пацієнтів з встановленою або підозрюваною коронавірусною інфекцією (COVID-19), щоб допомогти знизити ризик передачі вірусу SARS-CoV-2, який викликає COVID- 19.

Основні рекомендації включають:

 • Процедури, при яких  генерується аерозоль, такі як СЛР і ендотрахеальна інтубація, піддають медичний персонал підвищеному ризику передачі інфекції і повинні проводитися в приміщеннях ізольованих від інфекцій, що передаються по повітрю (AIIR); персонал повинен використовувати засоби захисту органів дихання.
 • Під час процедур повинні бути присутніми тільки ті медики, які необхідні для догляду за пацієнтом і для проведення самої процедури, а приміщення повинно бути очищено і продезінфіковано після процедури.
 • Пацієнти з підозрою або встановленим COVID-19 повинні отримувати медичну допомогу в кімнаті для однієї людини з зачиненими дверима.
 • Респіратори N95 або респіратори, що забезпечують більш високий рівень захисту, медикам слід використовувати замість лицьової маски під час процедур, що генерують аерозоль.
 • Медичний персонал повинен одягнути респіратор або маску для обличчя (якщо респіратор недоступний) перед входом в кімнату пацієнта або зону догляду. Медичні заклади повинні повернутися до використання респіраторів для пацієнтів з підозрою або встановленим COVID-19 після відновлення поставок.
 • Рекомендовано носити захисні окуляри, рукавички і халати.
 • При нестачі медичних халатів, пріоритет їх використання слід віддавати для процедур, що генерують аерозоль, дій за доглядом пацієнта, де очікуються бризки, а також заходів по догляду за хворими з високим рівнем контакту, які створюють можливості для передачі патогенів в руки і одяг медичного персоналу.
 • Якщо потрібна інтубація, розгляньте можливість використання її з відповідними засобами індивідуального захисту (ЗІЗ).
 • За можливості, уникайте процедур, які генерують аерозолі, таких як маска з клапаном, небулайзери і неінвазивна вентиляція з позитивним тиском.
 • Розгляньте можливість переходу безпосередньо до інтубації у пацієнтів з гострою дихальною недостатністю. Уникайте використання високопоточної назальної оксигенації і маски CPAP або подвійної CPAP через підвищений ризик утворення аерозолю.
 • Диспетчери швидкої медичної допомоги повинні питати тих, що дзвонить про можливість COVID-19 у пацієнта. Процес запиту не повинен замінювати надання попередніх інструкцій абоненту, коли потрібні негайні життєво важливі втручання.
 • Медичні установи повинні бути повідомлені про підозру на COVID-19 у пацієнта, що потребує екстреного транспортуванні.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Facebook

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin