Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
05.08.2021

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

08.06.2021 10:05
Версія для друку
  • RSS

Цикл ТУ "Добове моніторування ЕКГ та АТ в практиці лікаря» (очно-заочний)" 29.06-13.07.2021  

Шановні колеги!

Кафедра кардіології Національного університету охорони здоров'я України (НМАПО) імені П.Л. Шупика запрошує Вас на навчання на цикл ТУ «Добове моніторування ЕКГ та АТ в практиці лікаря» (очно-заочний), який проводиться з 29.06 по 13.07.2021 року (в умовах карантинних обмежень, лекції будуть проводитись онлайн, практичні заняття – з дотриманням карантинних вимог). Після проходження циклу Ви отримаєте посвідчення, 50 балів БПР.

Навчання на госпрозрахунковій основі:  Придбати путівку можна безпосередньо в НУОЗ імені П.Л. Шупика за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 9, відділ Тематичного удосконалення (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код для заповнення Договору, оплата на місці через термінал). Придбати путівку можна і через сайт (https://nmapo.edu.ua, в розділі НАВЧАННЯ Електронна реєстрація), тел. 044-205-49-37, Наталія

Вартість путівки - 2500 грн.

Куратор циклу – Кожухарьова Наталія Анатоліївна nataliap@ukr.net, тел. 0675071585

Для зарахування на цикл ТУ необхідно надати до 29.06.2021 включно або заздалегідь надіслати Новою Поштою кур’єром куратору цикла на кафедру кардіології за адресою м.Київ, вул. Народного Ополчення 5, клінічний корпус №2: 

  1. Оригінал путівки (для бюджетних путівок - обов'язкова печатка з місця роботи!!, як варіант - "мокра" печатка установи на скан-копії путівки, якщо оригінал вже знаходиться на кафедрі).
  2. Копія диплому
  3. Свідоцтво про шлюб/розірвання шлюбу (коли прізвище на путівці не сбігається з таким у дипломі)
  4. Заповнена Технологічна карта, або її скан-копія (додається у вкладці)
  5. Заповнена Анкета , або її скан-копія (додається у вкладці)
  6. Витяг з наказу про навчання на циклі ТУ з місця роботи (для викладачів кафедр)

АНКЕТА, ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

Шановні слухачі даного циклу 

Прохання надіслати документи для реєстрації на e-mail: natliap@ukr.net, та на вказаний вище номер мобільного телефону (можливість комунікації через viber), як можна раніше.

Дякую за розуміння.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin