Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
21.03.2023

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Pro Fharma

Gedeon Richter

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

15.08.2021 11:59
Версія для друку
  • RSS

Реєстрація на цикли спеціалізації з 25 та 26 серпня 2021 р. 

Шановні колеги!
Кафедра кардіології Національного університету охорони здоров'я України (колишня НМАПО) імені П.Л. Шупика запрошує Вас на навчання на цикли спеціалізації з кардіології (для терапевтів та ревматологів) з 25.08.2021 по 25.11.2021, спеціалізації з інтервенційної кардіології з 25.08.2021 по 25.11.2021, спеціалізації з інвазивної електрофізіології з 25.08.2021 по 25.11.2021 та спеціалізації з кардіології (для анестезіологів, лікарів загальної практики-сімейних лікарів) з 26.08.2021 по 29.12.201 року.
В умовах карантинних обмежень начитка лекцій планується в онлайн режимі. При відсутності погіршення епідемічної ситуації практичні заняття будуть проводитись на кафедрі з дотриманням карантинних вимог.
Путівки за власні кошти можна придбати через офіційний сайт НУОЗ (https://nuozu.edu.ua/ → НАВЧАННЯ → Безперервний професійний розвиток → Електронна реєстрація) або безпосередньо в НУОЗ імені П.Л. Шупика за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 9, відділ спеціалізації (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код для заповнення Договору, оплата на місці через термінал).
Витяг з наказу «Про встановлення вартості платних освітніх послуг для слухачів» за № 2407 від 20.05.2021 року за 1 місяць навчання: з кардіології, інтервенційної кардіології, інвазивної електрофізіології – 6000 грн.
 
Для зарахування на цикли необхідно надати в перший день (відповідно 25 або 26 серпня) або заздалегідь надіслати Новою Поштою кур’єром кураторам циклів на кафедру кардіології за адресою м. Київ, вул. Народного Ополчення 5, клінічний корпус № 2 наступні документи: 
Оригінал путівки (для бюджетних путівок – обов'язкова печатка з місця роботи!!, як варіант – "мокра" печатка установи на скан-копії путівки, якщо оригінал вже знаходиться на кафедрі).
Копія диплому
Копії сертифіката та (за наявності) категорії (відповідно: терапевта, ревматолога, анестезіолога, лікаря загальної практики-сімейної медицини). На цикли спеціалізації приймаються лікарі тільки з діючими сертифікатами чи категоріями.
Свідоцтво про шлюб/розірвання шлюбу (коли прізвище на путівці не збігається з таким у дипломі)
Копія трудової книжки, завірена печаткою закладу охорони здоров’я
Заповнена Технологічна карта, або її скан-копія (додається у посиланні)
Заповнена Анкета або її скан-копія (додається у посиланні)
Дві фотокартки 3х4 см.
Якщо стаж після інтернатури менше 3-х років, додатково необхідно надати:
- при навчанні в університеті та в інтернатурі за бюджетні кошти – копію документа МОЗ України про право на вільне працевлаштування чи копію дозволу МОЗ на розірвання угоди про обов’язкове відпрацювання за спеціальністю протягом 3-х років;
- при навчанні в університеті та в інтернатурі за власні кошти – копію договору про навчання в інтернатурі на умовах контракту.
Для викладачів кафедр додатково витяг з наказу з місця роботи про направлення на навчання.
 
Куратори циклів: 
спеціалізації з кардіології (для терапевтів та ревматологів) – Несукай Віталій Анатолійович: 2018cornma@gmail.com, тел. 0674091705;
спеціалізації з інтервенційної кардіології – Нудченко Олександр Олегович: alnudchenko@ukr.net, тел. 0675380249;
спеціалізації з інвазивної електрофізіології – Сімагіна Тетяна Володимирівна: tsimagina@gmail.com, тел.0672329715;
спеціалізації з кардіології (для анестезіологів, лікарів загальної практики-сімейних лікарів) – Лучинська Юлія Олександірвна: yuliluch@ua.fm, тел. 0966367474.
 

Посилання для скачування бланків: АНКЕТА, ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin