Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
14.06.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

30.09.2014 13:47
Версія для друку
  • RSS

Пішов з життя Володимир Олексійович Бобров. 

На 72-му році життя перестало битися серце видатного вченого...Кафедра кардіології  НМАПО імені П.Л. Шупика зі скорботою повідомляє, що 28 вересня 2014 року на 72-му році життя після тяжкої хвороби пішов з життя член-кореспондент НАН і НАМН України, Заслужений діяч науки та техніки України, д.мед.н., професор Бобров Володимир Олексійович. 

Володимир Олексійович очолював кафедру кардіології НМАПО імені П.Л.Шупика з 1985 по 2011 роки. Професор В.О.Бобров мав почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України" (1990 р.), в 1991 р. був обраний членом-кореспондентом НАН України, в 1993 році – чл.-кор. АМН України, а в 1995 році – академіком Академії наук Вищої школи. У 1994 р. йому присуджено премію імені М.Д.Стражеска НАН України. У 1994-1995 роках В.О.Бобров працював на посаді Міністра охорони здоров’я України, у 1989-1998 роках – директора Інституту кардіології імені М.Д.Стражеска.

Володимир Олексійович був дійсним членом Європейського товариства кардіологів (F.E.S.C.), дійсним членом Ради з клінічної кардіології Американської кардіологічної асоціації, академіком Міжнародної академії інформатики при ЮНЕСКО.

Професор В.О.Бобров довгий час був членом Вченої Ради НМАПО імені П.Л.Шупика та Ради терапевтичного факультету, членом президії правління Українського товариства кардіологів, членом редколегій видань «Український кардіологічний журнал», «Український медичний часопис», «Лікувальна справа», «Медичний реферативний журнал», «Архив клинической и зкспериментальной медицины», «Журнал фундаментальной и клинической медицины», членом редакційної ради російських журналів «Кардиология» і «Терапевтический архив».

Професор В.О. Бобров – автор більше ніж 1100 наукових праць, з яких понад 250 надруковані за кордоном, 50 монографій, учбових програм і посібників з післядипломного навчання лікарів-терапевтів і кардіологів, 17 патентів на винаходи. Під керівництвом В.О. Боброва підготовлено 119 докторів і кандидатів медичних наук (39 д.мед.н. і 80 к.мед.н.).

Дуже сумуємо з приводу передчасної втрати видатного науковця і педагога та висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким.

Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Співробітники  кафедри

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Майстер-клас: "Еходоплерографія серця для початківців"

Не втрачайте можливість покращити свої навички та отримати нові знання з еходоплерографії під керівництвом досвідчених тренерів... >>>