Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
21.04.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

26.01.2022 22:49
Версія для друку
  • RSS

Оновлені рекомендації із серцево-легеневої реанімації в умовах сплеску Omicron 

У відповідь на появу висококонтагіозного варіанту SARS-CoV-2 Omicron Американська асоціація серця (AHA), співпрацюючи з Американською академією педіатрії, Американським товариством анестезіологів та іншими науковими організаціями опублікувало оновлені тимчасові рекомендації щодо базової та розширеної підтримки життєдіяльності у дорослих, дітей та новонароджених з підозрою або підтвердженою інфекцією SARS-CoV-2.

В рекомендаціях зазначається, що грунтуючись на епідеміологічних звітах, появі нових і більш трансмісивних штамів коронавірусу, зниженні ефективності вакцини, а також недавніх відгуках медичних працівників необхідно оновити рекомендації, щоб наголосити на повному захисті медичних працівників, які проводять реанімацію.

Оновлені «Тимчасові рекомендації для медичних працівників 2022 року з базової та розширеної підтримки серцево-судинної системи у дорослих, дітей та новонароджених із підозрою або підтвердженим діагнозом COVID-19» зосередженs на трьох принципах:

1. Включення останніх рекомендацій центру по контролю захворюваності  та профілактики США і ВООЗ.

Усі медичні працівники повинні носити респіратор (наприклад, N95) разом з іншими ЗІЗ (халат, рукавички та засоби захисту очей) при виконанні аерозоль-генеруючих процедур (АГП) або в умовах, коли такі процедури проводяться регулярно для пацієнтів з підозрюваною або підтвердженою інфекцією COVID-19.

Це включає носіння відповідних ЗІЗ (включаючи респіратор) перед виконанням компонентів реанімації, які утворюють аерозоль, які включають, але не обмежуються, непрямий масаж серця, дефібриляцію, вентиляцію за допомогою мішка-маски, інтубацію та вентиляцію з позитивним тиском.

У випадку, якщо особи, які надають першу допомогу, ще не мають відповідні ЗІЗ, вони повинні негайно вдягнути їх, а потім розпочати СЛР.

2. Закріплення найкращих методів реанімації

Виживання при зупинці серця залежить від раннього початку СЛР, і рекомендується виконання непрямого масажу серця, як тільки це стане безпечним. Пацієнти з підтвердженим або підозрюваним COVID-19 повинні отримувати найкращі можливі реанімаційні заходи.

3. Забезпечення адекватного постачання ЗІЗ

Ефективне використання ЗІЗ має вирішальне значення для безпеки медичних працівників, які проводять реанімаційні заходи, і в даний час всі медичні працівники повинні дотримуватися відповідних запобіжних заходів та повинні мати доступ до ЗІЗ за всіх клінічних умов, незалежно від можливості зіткнення з реанімаційними заходами.

Це оновлене керівництво відображає нещодавно випущені рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та Центру з контролю та профілактики захворювань.

Автори документу наголошують, що захист здоров'я та безпека медичних працівників, як і раніше, має вирішальне значення і включає забезпечення наявності рекомендованих засобів індивідуального захисту та навчання медичних працівників правильному їх використанню.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin