Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.05.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

09.06.2018 09:38
Версія для друку
  • RSS

Компанія Alvogen стала учасником урядової програми «Доступні ліки». 

З 22 січня 2018 року препарати кардіологічної лінійки компанії  Alvogen  увійшли в реєстр лікарських засобів урядової програми реімбурсації, яка передбачає повну або часткову оплату з державного бюджету ліків для пацієнта.

Компанія Alvogen долучилася до урядової програми аби дати можливість українцям отримати ліки європейської якості за доступною ціною.

Постійний прийом медикаментозних препаратів є важливою складовою ефективного комплексного лікування артеріальної гіпертензії. Пацієнти з артеріальною гіпертензією потребують щоденного лікування впродовж усього життя.

Ні в якому разі не потрібно призначати собі препарати самостійно, посилаючись на телевізійну рекламу, або за порадою рідних та друзів, які не мають відповідної освіти та досвіду лікування серцево-судинних захворювань.

Компанія Alvogen, разом із іншими учасниками програми «Доступні ліки», надає підтримку пацієнтам, які страждають на ці захворювання. Наявність препаратів компанії в програмі «Доступні ліки» з мінімальною сумою доплати серед всіх європейських препаратів - це реальний крок до культури доступного здоров'я.

Вартість добової дози яких  складає близько 60 копійок  та по відношенню до середньодобової зарплати або пенсійної виплати є  доступною для хворих як працездатного, так і пенсійного віку.

Для отримання кардіологічних препаратів компанії Alvogen за програмою «Доступні ліки» необхідно зробити три простих крока:

  1. звернутися до кардіолога, терапевта чи сімейного лікаря
  2. отримати правильно виписаний рецепт, який
  3. обміняти в аптеці, що приймає участь у програмі, на ліки, доплачуючи при цьому вартість для сплати пацієнтом.

 

Детальнішу інформацію про урядову програму "Доступні ліки" можна знайти на офіційному сайті МОЗ https://goo.gl/pA2r4V (активна ссилка з переходом)

На сайті МОЗ є карта аптек, що беруть участь у програмі: https://goo.gl/dCEMCw (активна ссилка з переходом)

Зі списком препаратів, які входять до програми можна ознайомитися на сайті http://liky.gov.ua (активна ссилка з переходом)

 (Джерело  http://moz.gov.ua)

Ознайомитися з кардіологічним портфелем компанії можна (перехід на сторінку з препаратами)

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми