Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
07.10.2022

 

 

 

 

 

 

 

27.04.2016 20:32
Версія для друку
  • RSS

Дистанційне навчання «Інновації діагностики та лікування в сімейній медицині» 

Фото-звіт проведеного заходу 25.042016 в м. Кривий Ріг.

 

 

 

 

2квітня відбулося засідання в м. Кривий Ріг Клубу сімейного лікаря «Інновації діагностики    та лікування в сімейній медицині»  кафедри кардіології Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика та Державного закладу «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» для кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів  - нової форми післядипломного навчання за прикладом Europeanworkshop, з продовженням навчання на вебпорталіwww.WebMedFamily.org.

Засідання проходило під егідою Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Відкриття розпочалося з привітання проф. Василенко А.М., виступу проф. Потабашній В.А.-«Стан допомоги хворим з серцево-судинними захворюваннями в Кривому Розі», а також майстер-класу на тему: «Ендотеліальна дисфункція, як маркер розвитку серцево-судинних подій» , що провела завідувач кафедри кардіології НМАПО імені П. Л. Шупика професор Долженко М. М.

Завідувач відділення симптоматичних гіпертензій ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України» професор Сіренко Ю. М.,провів майстер-клас на тему: «Антигіпертензивна терапія у пацієнтів з коморбідною патологією: погляд кардіолога».

 

Завідувач кафедри кардіології НМАПО імені П. Л. Шупика професор Долженко М. М., провела майстер-клас «Діагностика та лікування хворого з ІХС, інфарктом міокарда на тлі цукрового діабету та артеріальної гіпертензії на етапі первинної ланки охорони здоров’я»

 

 

 

 

 

Доцент кафедри кардіології НМАПО імені П. Л. Шупика Поташев С.В. провів майстер-клас: «Діагностика и лікування пацієнта зі стабільною ІХС  та порушеннями ритму серця в практиці сімейного лікаря».

 

 

По завершенню засідання лікарі отримали відповідні сертифікати.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Facebook

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Нові рекомендації щодо ведення пацієнтів із шлуночковими аритміями та профілактики раптової серцевої смерті

Рекомендації ESC містять безліч оновлень порівняно з виданням 2015 р., включаючи 140 нових рекомендацій... >>>