Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
29.05.2023

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Pro Fharma

Gedeon Richter

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

30.04.2020 14:14
Версія для друку
  • RSS

COVID-19 і кардіологія 

Європейське товариство кардіологів (ESC) випустили настанови з діагностики та лікування серцево-судинних захворювань під час пандемії COVID-19.

Пацієнти з серцево-судинними факторами ризику і встановленими серцево-судинними захворюваннями представляють вразливу групу людей під час пандемії COVID-19, а пацієнти з інфарктом міокарда в контексті COVID-19 мають підвищений ризик захворюваності і смертності.

Тому ESC зібрав групу експертів і клініцистів, які мають досвід догляду за пацієнтами з COVID-19, для створення рекомендацій з усіх аспектів лікування серцево-судинних захворювань під час пандемії COVID-19.

Документ, який розміщений на веб-сайті товариства, складається з глав, узагальнюючих «важливу» інформацію на малюнках, в таблицях і шляхи лікування.

«Живий» документ може бути змінений

У рекомендаціях є інформація про епідеміологію, патофізіологію, стратегії діагностики SARS-CoV-2, захисні заходи для медичного персоналу та пацієнтів, системи сортування і діагностику серцево-судинних захворювань у пацієнтів з COVID-19.

Також обговорюються шляхи лікування пацієнтів з гострими і хронічними коронарними синдромами, серцевою недостатністю, вадами серця, гіпертонією, легеневою емболією і аритмією.

У рекомендаціях викладені міркування з приводу терапевтичних медикаментів для лікування COVID-19, що мають аритмогенний ефект, а також застосування пероральних антикоагулянтів. В кінці документа наводиться корисна інформація для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

У документі наголошується, що в даний час немає доказового лікування інфекції COVID-19, і експериментальне лікування може мати побічні серцеві ефекти. Рекомендовано, щоб експериментальні методи лікування були частиною контрольованих випробувань, коли це можливо.

Цей документ не є рекомендаціями, а скоріше настановами і не замінює собою жодних з існуючих рекомендацій ESC. Також він не повинен суперечити рекомендаціям місцевих і національних органів охорони здоров'я.

Документ є всеосяжним за обсягом, але містить лише короткий звіт з попередніми результатами, які можуть змінюватися і з часом розвиватися.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Ми в соціальних мережах

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin