Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
25.05.2022

 

 

 

 

 

 

 

23.10.2020 10:22
Версія для друку
  • RSS

Американські рекомендації щодо серцево-легеневої реанімації і невідкладної допомоги при серцево-судинних захворюваннях 2020 року. 

У рекомендаціях від 2020 р об'єднані рекомендації щодо базової серцево-легеневої реанімації (БСЛР) і розширеної серцево-легеневої реанімації (РСЛР)

дорослих. Внесені наступні основні зміни:

• Наголошено на важливості раннього початку СЛР непрофесійними реаніматорами.

• Підтверджено попередні рекомендації щодо введення адреналіну; з акцентом на раннє введення адреналіну.

• Для забезпечення високої якості СЛР запропоновано використовувати аудіовізуальні пристрої зворотного зв'язку, що працюють в режимі реального часу.

• Безперервне вимірювання артеріального тиску і концентрації вуглекислого газу в кінці спокійного видиху (ETCO2) В ході РСЛР може підвищити якість СЛР.

• Згідно з останніми отриманими даними подвійну послідовну дефібриляцію не рекомендується застосовувати в рутинній медичній практиці.

• Кращим способом введення медичних препаратів під час РСЛР є внутрішньовенний (ВВ) доступ. Якщо венозний доступ недоступний, можна використовувати внутрішньокістковий (ВК) доступ.

• Догляд за пацієнтом після відновлення спонтанного кровообігу (ВСК) вимагає уваги до оксигенації, регулювання артеріального тиску, оцінки необхідності в перкутантному коронарному втручанні, підтримки заданої температури, комбінованого прогнозування впливу на нервову систему.

• Так як відновлення після зупинки серця триває довгий час після первинної госпіталізації, пацієнти повинні пройти формальну оцінку і отримати підтримку щодо їх фізичних, когнітивних і соціально-психологічних потреб.

• По завершенні реанімації непрофесійними реаніматорами може бути корисна підтримка психічного здоров'я та емоційного стану пацієнтів силами бригади швидкої медичної допомоги або медичних працівників лікарні.

• Лікування при зупинці серця у вагітних направлено на реанімацію матері з підготовкою до раннього розродження шляхом екстреного кесаревого розтину, необхідного для збереження немовляти і збільшення шансів успішної реанімації матері.

 

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Facebook

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin