Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.08.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

02.11.2018 13:10
Версія для друку
  • RSS

Вплив канагліфлозину на ризик ІМ при ЦД. 

Адміністрація по контролю за продуктами і ліками в США (FDA) схвалила інгібітор натрій-глюкозного контранспортера 2 типу (SGLT2) канагліфлозин для зниження ризику серйозних несприятливих серцево-судинних подій у дорослих з цукровим діабетом 2 типу.

 

Цей препарат стає першим пероральним препаратом для лікування діабету, який вказує на зниження ризику інфаркту міокарду (ІМ), інсульту або смерті через серцево-судинні захворювання.

 

 

Ще один гіпоклікемічний препарат, ліраглутид, рекомендований для зниження ризику серцево-судинних захворювань, інсульту і серцево-судинної смерті, але він не є інгібітором SGLT2 і приймається ін'єкційно, а не перорально.

 

 

Нові рекомендації  для канагліфлозину також стосуються і комбінацій фіксованої дози таблеток канагліфлозин/метформін і канагліфлозин/метформін  пролонгованої дії.

 

Вплив канагліфлозину вивчався у  дослідженні CANVAS, де  науковці оцінювали дію інгібітора SGLT2 на ризик серцево-судинних захворювань в широкій популяції (більше 10 000 дорослих з діабетом типу 2 та  з ризиком серцево-судинних захворювань).

 

У загальній популяції лікування канагліфлозином (в порівнянні з плацебо) плюс стандартна  терапія  зменшувало сукупний ризик смерті від ІМ, інсульту і серцево-судинної смерті на 14% (відношення ризиків [HR], 0,86, 95% ДІ, 0,75-0,97; P = .0158 для переваги).

 

У пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями лікування за допомогою канагліфлозином  зменшувало загальний ризик смерті від ІМ, інсульту і серцево-судинної смерті на 18% в порівнянні з плацебо (HR, 0,82, 95% ДІ, 0,72-0,95).

 

Спеціалісти стверджують, що пацієнти з ЦД типу 2, в два-три рази частіше помирають від серцевих захворювань, ніж люди, які не страждають на діабет.

 

З цим твердженням канагліфлозин тепер відіграє ще більш важливу роль в загальній тактиці лікування з його здатністю зменшувати ризик потенційно небезпечних серцево-судинних подій.

 

Як і інші інгібітори SGLT2, канагліфлозин може збільшити ризик ампутації нижніх кінцівок.

 

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin