Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
17.10.2018

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

07.10.2015 11:00
Версія для друку
  • RSS

Відсутність користі ішемічного прекондиціювання при кардіохірургічних втручаннях. 

Автори оцінювали клінічні наслідки після операції з застосуванням штучного кровообігу в залежності від проведення процедури дістантного ішемічного прекондиціювання...Застосування дистантного ішемічного прекондиціювання при проведенні операції аортокоронарного шунтування чи інших хірургічних втручань на серці в умовах штучного кровообігу не призводить до протекції від небажаних клінічних наслідків. Ці результати, отримані в двох великих подвійних сліпих дослідженнях, були представлені на конференції Європейського товариства інтенсивної терапії.

В першому дослідженні – #RIPHeart Study -  було рандомізовано близько 1400 пацієнтів. За результатами не було виявлено достовірної різниці в досягненні первинної кінцевої точки – смерть-від-всіх-причин, нефатальний ІМ, інсульт чи гостра ниркова недостатність – до 14 дня після проведення втручання чи її окремих компонентів до 3 місяця. 14-денний рівень досягнення первинної кінцевої точки склав 14% в обох групах.

В іншому дослідженні – #ERICCA – 26.5% пацієнтів групи ішемічного #прекондиціювання через рік мали основну небажану кардіальну чи церебральну подію, в той час як в групі порівняння відповідний показник був статистично подібний і склав 27.7%

Дослідження RIPHeart

Автори рандомізували 1403 пацієнти, яким було заплановане хірургічне втручання із застосуванням апарату штучного кровообігу в групу проведення дистантного ішемічного прекондиціювання і в групу симуляції прекондиціювання (контрольна група). Всім пацієнтам проводилась загальна анестезія із внутрішньовенним введенням пропофолу. Процедура дистантного ішемічного прекондиціювання полягала в 4 циклах провокування ішемії верхньої кінцівки шляхом нагнітання повітря в манжету до рівня 200 мм рт.ст. чи, як мінімум, на 15 мм рт.ст. вище за поточний систолічний артеріальний тиск пацієнта з 5-хвилинним випусканням повітря з манжети. Вказані цикли проводились з інтервалом в 5 хвилин. В групі контролю подібні цикли проводились на штучній руці, що було невідомо хірургам.

Скорегований аналіз кінцевих точок

Подія

Ішемічне прекондиціювання, n=692 (%)

Контрольна група, n=693 (%)

Скореговане ВШ (95% ДI)

Смерть

1.3

0.6

0.46 (0.14–1.54)

ІМ

6.8

9.1

1.37 (0.92–2.03)

Інсульт

2

2.2

1.10 (0.53–2.31)

Гостра ниркова недостатність

6.%

5.1

0.83 (0.52–1.34)

У 85% пацієнтів обох груп на 30-й і 90-й дні після хірургічного втручання не було відмічено жодних компонентів первинної кінцевої точки.

Дослідження ERICCA

В дослідження було включено 1612 пацієнтів з 30 центрів Великобританії. У пацієнтів відмічався підвищений хірургічний ризик і всім проводилась операція #АКШ в умовах штучного кровообігу з чи без втручань на клапанах і з застосуванням кардіоплегії.

Анетстезіологічне забезпечення і периопераційне ведення пацієнтів не було стандартизоване, як в дослідженні RIPHeart, однак стратегія проведення ішемічного прекондиціювання в обох дослідженнях була однакова.

Первинною кінцевою точкою дослідження була серцево-судинна смерть, нефатальний ІМ, коронарна реваскуляризація чи інсульт впродовж 12 місяців після рандомізації. Як зазначено вище, кінцевої точки досягли 26.5% пацієнтів групи прекондиціювання і 27.7% - контрольної групи. Також не було виявлено жодної різниці в рівнях окремих компонентів кінцевої точки між групами.

#RIPC, #CABG, #CBP

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ривароксабан при транскатетерній заміні аортального клапана.

Дослідження GALILEO була передчасно припинено після попереднього аналізу, який показав, що ривароксабан  пов'язаний зі збільшенням смертності від усіх причин... >>>