Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.05.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

07.10.2015 11:00
Версія для друку
  • RSS

Відсутність користі ішемічного прекондиціювання при кардіохірургічних втручаннях. 

Автори оцінювали клінічні наслідки після операції з застосуванням штучного кровообігу в залежності від проведення процедури дістантного ішемічного прекондиціювання...Застосування дистантного ішемічного прекондиціювання при проведенні операції аортокоронарного шунтування чи інших хірургічних втручань на серці в умовах штучного кровообігу не призводить до протекції від небажаних клінічних наслідків. Ці результати, отримані в двох великих подвійних сліпих дослідженнях, були представлені на конференції Європейського товариства інтенсивної терапії.

В першому дослідженні – #RIPHeart Study -  було рандомізовано близько 1400 пацієнтів. За результатами не було виявлено достовірної різниці в досягненні первинної кінцевої точки – смерть-від-всіх-причин, нефатальний ІМ, інсульт чи гостра ниркова недостатність – до 14 дня після проведення втручання чи її окремих компонентів до 3 місяця. 14-денний рівень досягнення первинної кінцевої точки склав 14% в обох групах.

В іншому дослідженні – #ERICCA – 26.5% пацієнтів групи ішемічного #прекондиціювання через рік мали основну небажану кардіальну чи церебральну подію, в той час як в групі порівняння відповідний показник був статистично подібний і склав 27.7%

Дослідження RIPHeart

Автори рандомізували 1403 пацієнти, яким було заплановане хірургічне втручання із застосуванням апарату штучного кровообігу в групу проведення дистантного ішемічного прекондиціювання і в групу симуляції прекондиціювання (контрольна група). Всім пацієнтам проводилась загальна анестезія із внутрішньовенним введенням пропофолу. Процедура дистантного ішемічного прекондиціювання полягала в 4 циклах провокування ішемії верхньої кінцівки шляхом нагнітання повітря в манжету до рівня 200 мм рт.ст. чи, як мінімум, на 15 мм рт.ст. вище за поточний систолічний артеріальний тиск пацієнта з 5-хвилинним випусканням повітря з манжети. Вказані цикли проводились з інтервалом в 5 хвилин. В групі контролю подібні цикли проводились на штучній руці, що було невідомо хірургам.

Скорегований аналіз кінцевих точок

Подія

Ішемічне прекондиціювання, n=692 (%)

Контрольна група, n=693 (%)

Скореговане ВШ (95% ДI)

Смерть

1.3

0.6

0.46 (0.14–1.54)

ІМ

6.8

9.1

1.37 (0.92–2.03)

Інсульт

2

2.2

1.10 (0.53–2.31)

Гостра ниркова недостатність

6.%

5.1

0.83 (0.52–1.34)

У 85% пацієнтів обох груп на 30-й і 90-й дні після хірургічного втручання не було відмічено жодних компонентів первинної кінцевої точки.

Дослідження ERICCA

В дослідження було включено 1612 пацієнтів з 30 центрів Великобританії. У пацієнтів відмічався підвищений хірургічний ризик і всім проводилась операція #АКШ в умовах штучного кровообігу з чи без втручань на клапанах і з застосуванням кардіоплегії.

Анетстезіологічне забезпечення і периопераційне ведення пацієнтів не було стандартизоване, як в дослідженні RIPHeart, однак стратегія проведення ішемічного прекондиціювання в обох дослідженнях була однакова.

Первинною кінцевою точкою дослідження була серцево-судинна смерть, нефатальний ІМ, коронарна реваскуляризація чи інсульт впродовж 12 місяців після рандомізації. Як зазначено вище, кінцевої точки досягли 26.5% пацієнтів групи прекондиціювання і 27.7% - контрольної групи. Також не було виявлено жодної різниці в рівнях окремих компонентів кінцевої точки між групами.

#RIPC, #CABG, #CBP

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Тікагрелор: новий антибіотик?

Тікагрелор: новий антибіотик? Існує великий потенціал для відкриття нового класу антибактеріальних препаратів... >>>