Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
21.05.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

28.04.2015 14:54
Версія для друку
  • RSS

Відмова від паління ефективна в будь-якому віці. 

Автори нового мета-аналізу проаналізували серцево-судинну смертність у категорії пацієнтів від 60 років і старше...Отримані гарні новини для людей похилого віку, що вирішили покинути #паління – навіть у віці після 60 років відмова від паління протягом 5 років асоційована з достовірним зменшенням серцево-судинної смертності в порівнянні з особами, що продовжують палити.

Результати нового мета-аналізу з 503905 учасниками у віці від 60 років і більше показали, що 5-річне утримання від паління призводить до 10% зниження ризику серцево-судинної смерті у порівнянні з продовжуючими палити. Також було відмічено, що при тривалості періоду без паління від 5 до 9 років і від 10 до 19 років відповідний показник складав 16% і 22%, відповідно.

За словами авторів, навіть при тому, що зменшення ризику більш виражене при більш ранній відмові від паління, отримані дані свідчать про те, що відмова від згубної звички навіть в більш похилому віці асоційована зі значним зменшенням ризику.

Також було виявлено, що паління серед пацієнтів похилого віку асоційоване зі збільшенням ризику серцево-судинної смерті в два рази. А у осіб, що палили раніше, але відмовилися від паління, відповідний показник більше у порівнянні з особами, що ніколи не палили лише на 37%. Відносно гострих коронарних подій у осіб, що палять і тих, що палили раніше, ризик у порівнянні з особами, що ніколи не палили, вище на 98% і 18%, відповідно.

#профілактика, #ССЗ, #smoking, #CVD

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Тікагрелор: новий антибіотик?

Тікагрелор: новий антибіотик? Існує великий потенціал для відкриття нового класу антибактеріальних препаратів... >>>