Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
26.08.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

26.02.2019 13:54
Версія для друку
  • RSS

Тикагрелор для профілактики інфаркту міокарда та інсульту. 

Тикагрелор знижує серцево-судинні події у пацієнтів з ІХС та ЦД без ІМ або інсульту.Попередні результати III фази дослідження THEMIS продемонстрували, що тикагрелор в поєднанні з аспірином, значно знижує ризик основних несприятливих серцево-судинних подій (MACE), в порівнянні з одним аспірином у пацієнтів з ІХС та ЦД 2 типу.

Дане дослідження було проведена за участю більш ніж 19 000 пацієнтів з ішемічною хворобою серця (ІХС) і цукрового діабету 2 типу (ЦД 2) без попереднього ІМ або інсульту. Вони були рандомізовані на дві групи: група тикагрелору в дозі 60 мг два рази на день або плацебо, в обох випадках разом з аспірином.
Первинна кінцева точка MACE складалася з серцево-судинної смерті, інфаркту міокарда або інсульту. Наявність ІХС в зареєстрованій популяції визначали як наявність оклюзій при ангіографії коронарних артерій або реваскуляризація міокарда в анамнезі.

Тикагрелор не схвалений для первинної профілактики у таких пацієнтів з високим ризиком, але він схвалений для зниження MACE у пацієнтів з гострими коронарними синдромами або ІМ в анамнезі.

Науковці зазначили, що потрібні нові підходи для подальшого зниження серцево-судинної смертності у пацієнтів з ІХС і діабетом 2 типу. Позитивний результат дослідження THEMIS може принести потенційну користь у групі пацієнтів з високим ризиком.
Більш детальні результати будуть опубліковані найближчим часом.
Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin