Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.05.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

30.06.2015 12:53
Версія для друку
  • RSS

Схвалення застосування чергового нового перорального антикоагулянту. 

Едоксабан затверджений для застосування при неклапанній фібриляції передсердь і для лікування і профілактики тромбозів і емболій...Європейська комісія схвалила застосування #едоксабан’у у пацієнтів високого ризику з фібриляцією передсердь (#ФП) і для лікування і попередження тромбозів глибоких вен і тромбоемболії легеневих артерій. Вказане позитивне рішення було передбачуваним, позаяк до цього застосування препарату отримало позитивні рекомендації з боку Європейського агенства з якості лікарських засобів (#EMA) в квітні 2015 року. Показаннями до застосування препарату є профілактика інсульту і системної емболії у дорослих пацієнтів з неклапанною фібриляцією передсердь з одним чи більше факторами ризику, такими як застійна серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, вік від 75 років, цукровий діабет чи #інсульт або транзиторна ішемічна атака в анамнезі; інше показання – лікування тромбозу глибок вен гомілок і тромбоемболії легеневої артерії (#ТЕЛА) і профілактики тромбозів глибоких вен і тромбоемболії легеневої артерії у дорослих.

Препарат був схвалений для застосування з такими ж показаннями Управлінням з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів (#FDA). Вказані схвалення були засновані на результатах досліджень ENGAGE-TIMI 48, в якому досліджувались хворі з неклапанною ФП, і Hokusai-VTE – в якому препарат застосовувався з метою профілактики рецидивів тромбозу глибоких вен/тромбоемболії легеневої артерії.

#edoxaban, #Afib, #NOAC, #VTE, #DVT, #PE

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Тікагрелор: новий антибіотик?

Тікагрелор: новий антибіотик? Існує великий потенціал для відкриття нового класу антибактеріальних препаратів... >>>