Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
07.12.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

07.06.2019 15:15
Версія для друку
  • RSS

Ривароксабан знижує ризик інсульту при серцевій недостатності та при синусовому ритмі. 

Результати дослідження COMMANDER-HFРезультати дослідження COMMANDER-HF продемонстрували у пацієнтів з синусовим ритмом та з серцевою недостатність зі зниженою фракцією викиду (HFrEF) різке зниження ризику неврологічних подій протягом 4 років після додавання до стандартної терапії перорального антикоагулянта прямої дії (DOAC) в порівнянні з аналогічними пацієнтами, які не приймали DOAC.

У дослідження COMMANDER HF було включено 5022 пацієнтів з ІХС та  з недавнім загостренням хронічної  HFrEF, але без ФП. Пацієнти були розділені на дві групи: хворі першої групи отримували низькі дози ривароксабану, другої- плацебо.

Сукупний ризик інсульту був близький до 2% протягом 1 року.

Раніше повідомлялося, що COMMANDER-HF в своєму первинному аналізі не зміг продемонструвати переваги ривароксабана для кінцевої точки смерті, інфаркту міокарда (ІМ) або інсульту.

На додаток до нейтрального результату клінічного події, кінцева точка щодо фатальних кровотеч або критичних кровотеч істотно не відрізнялася між групами. Також не було ризику серйозної кровотечі за критеріями Міжнародного товариства тромбозів і гемостазу (ISTH).

Але в попередньому аналізі ривароксабан був пов'язаний зі значним зниженням ризику інсульту або ТІА на 34%.

Подальший аналіз дослідження показав, що низькі дози ривароксабану захищають від інсультів або транзиторних ішемічних атак (TIA) у таких пацієнтів, не збільшуючи ризик кровотечі.

Ризик інсульту або ТІА знизився на 31% у пацієнтів, які приймали ривароксабан 2,5 мг два рази на день на додаток до фонової антиагрегантної терапії, без збільшення ризику великих кровотеч, хоча незначні кровотечі були частішими, ніж у контрольній групі.

В подальшому аналізі зниження ризику інсульту або ТІА на 31% в середньому протягом 21 місяця було обумовлено зниженням ішемічних інсультів, які склали переважну більшість випадків.

Показник CHA2DS2VASc вище 4, як було встановлено, ідентифікує і фіксує майже половину випадків інсульту, а використання ривароксабану значно зменшило їх кількість.

Це вказує на необхідність проведення подальших досліджень, щоб визначити, чи можна визначити окремі групи населення з серцевою недостатністю і зниженою фракцією викиду при синусовому ритмі, використовуючи традиційні оцінки ризику, такі як оцінка CHA2DS2VASc.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Лікування фібриляції передсердь однією ін'єкцією.

Препарат здатний відновити синусовий ритм протягом 12 хвилин після початку застосування... >>>

Онкопатологія та ризик серцево-судинної смерті.

Найбільший ризик смертності від ССЗ припадає на перший рік після діагностики раку... >>>