Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

11.10.2018 12:38
Версія для друку
  • RSS

Ривароксабан при транскатетерній заміні аортального клапана. 

Третя фаза дослідження GALILEO була передчасно припинена після попереднього аналізу, який показав, що ривароксабан  пов'язаний зі збільшенням смертності від усіх причин, тромбоемболічних подій і кровотеч при призначенні цього препарату після транскатетерної заміни  аортального клапана (TAVR).

У пацієнтів, які отримували ривароксабан замість антитромбоцитарної терапії, були вищі показники тромбоемболічних події (11,4% проти 8,8% ), кровотеч (4,2% проти 2,4%), показники смертності від усіх причин (6,8% проти 3,3%).

Ривароксабан не рекомендований для тромбопрофілактики у пацієнтів з протезними клапанами серця, включаючи пацієнтів, які пройшли TAVR.

Дослідження GALILEO почалося в грудні 2015 року та спробувало порівняти антитромботичну стратегію на основі ривароксабана (ривароксабан 10 мг один раз на день плюс аспірин 75-100 мг один раз на день протягом перших 90 днів, після чого терапію продовжували тільки ривароксабаном) та стандартну стратегію ( аспірин 75-100 мг один раз на день плюс клопідогрель 75 мг один раз на день протягом перших 90 днів, після яких продовжували прийом аспірину) після успішної TAVR.

Загалом було зареєстровано тисячу шістсот сорок чотири учасника. Пацієнти з ФП при рандомізації були виключені з цього дослідження.

Рішення про передчасну зупинку GALILEO, швидше за все, вплине на триваюче дослідження GALILEO-4D.

Затвержені показання для ривароксабана на даний час включають наступне:

• ривароксабан 2,5 мг, спільно з ацетилсаліциловою кислотою (AСA) або з AСA плюс клопідогрель або тиклопідин для профілактики атеротромботичних подій у дорослих пацієнтів після гострого коронарного синдрому з підвищеними серцевими біомаркерами; і разом з AСA, для запобігання атеротромботичних подій у дорослих пацієнтів з ішемічною хворобою серця або симптоматичною хворобою периферичних артерій при високому ризику ішемічних подій;

• ривароксабан 10 мг для профілактики венозної тромбоемболії у дорослих пацієнтів при  хірургічному втручанні з приводу заміни кульшового або колінного суглобів;

• дози 15 мг і 20 мг для профілактики інсульту та системної емболії у дорослих пацієнтів з фібриляцією передсердь з одним або декількома факторами ризику, такими як застійна серцева недостатність, гіпертонія, вік ≥ 75 років, цукровий діабет або попередній інсульт або транзиторна ішемічна атака;

• дози 10 мг, 15 мг і 20 мг для лікування тромбозу глибоких вен (ТГВ) і легеневої емболії (ЛЕ) і для профілактики рецидивуючих ТГВ і ЛЕ у дорослих.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin