Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
31.05.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

05.04.2019 22:23
Версія для друку
  • RSS

Рекомендації Європейського товариства кардіологів (ESC) 2018: синкопе. 

Рекомендації Європейського товариства кардіологів (ESC) 2018: синкопе.У нових рекомендаціях Європейського товариства кардіологів (ESC) щодо синкопальних станів уперше представлений алгоритм ведення таких пацієнтів від стратифікації  ризику і  до виписки.

Керівництво по синкопе ESC 2018 року оновлює версію 2009 року і є найбільш міждисциплінарним з доступних рекомендацій.

Документ включає 113 рекомендацій (46 з яких відносяться до класу I) і 19 простих правил для діагностики та ведення пацієнтів з непритомністю. У ньому також є новий додаток з практичними інструкціями для лікарів про те, як виконувати діагностику і інтерпретувати результати.

Основні моменти:

  • Після початкового огляду пацієнта в відділення невідкладної допомоги (ВНД), включаючи анамнез, фізикальне обстеження з визначенням артеріального тиску,  електрокардіографією, рекомендовано:
  • Пацієнти з низьким ризиком, які можуть мати рефлекторне, ситуаційне або ортостатичне синкопе, повинні бути виписані безпосередньо з ВНД;
  • Пацієнти високого ризику повинні проходити інтенсивну діагностичну оцінку у відділенні невідкладної допомоги або бути  госпіталізувані;
  • Пацієнти без високого або низького ризику повинні спостерігатися в ВНД замість того, щоб бути госпіталізованими.
  • В рекомендації включені таблиці для оцінки ризику у таких пацієнтів. До ознак високого ризику відносять  важке структурне  захворювання або захворювання коронарних артерії, втрату свідомості після раптового серцебиття, під час фізичного навантаження або в положенні лежачи на спині.
  • Рекомендовано лікарям використовувати основні тести для оцінки серцево-судинної функції, такі як проба Вальсальви, тест глибокого дихання або амбулаторний моніторинг артеріального тиску у пацієнтів з підозрою на нейрогенну ортостатичну гіпотензію (ОГ).
  • Рекомендовано розширити використання імплантованих петлевих реєстраторів (ILR) у пацієнтів з епізодами втрати свідомості неясної етіології для діагностики епілепсії або рецидивів зазначених епізодів, і низьким ризиком раптової серцевої смерті.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Гідроксихлорохін: користь та ризики при COVID-19. Чому ВООЗ не рекомендуєт застосовувати гідроксихлорохін в лікуванні COVID19?

Гідроксихлорохін рекламувався як засіб для потенційного лікування  COVID-19, але нові дані показують, що він не тільки не приносить користі, але й збільшує смертність і аритмію…

  >>>