Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
07.12.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

24.05.2019 20:52
Версія для друку
  • RSS

Профілактика раптової серцевої смерті у пацієнтів з ГКМП. 

Профілактика раптової серцевої смерті у пацієнтів з ГКМП.Стратегії надійного підбору пацієнтів з високим рівнем ризику раптової серцевої смерті (РСС) з гіпертрофічною кардіоміопатією (ГКМП) для профілактики РСС імплантуванням кардіовертердефібрилятора (ІКД) не повністю вирішені.

Науковці вирішили оцінити достовірність методів прогнозування РСС у пацієнтів з ГКМП.

У нове дослідження було включено 2094 дорослих пацієнтів з ГКМП. Всі пацієнти розглядали прийняття рішення про імплантацію  ІКД, спираючись на окремі великі маркери ризику, отримані з анамнезу по ГКМП та розширені алгоритми щодо факторів ризику Американського коледжу кардіологів / Американської асоціації серця (ACC / AHA) з повним клінічним результатом.

1313 (62,7%) були чоловіками, середній вік - 51 (17) років. У 527 пацієнтів для первинної профілактики був імплантований ІКД на основі 1 або більше основних маркерів ризику, 82 (15,6%) осіб мали шлуночкові тахікардії або епізоди фібриляції шлуночків, що були зупинені дією пристрою, це значно більше ніж РСС пов'язана з ГКМП, що зустрічалася серед 1567 пацієнтів без ІКД (0,3 %), у тому числі 2 пацієнта, які відмолилися від приладу. Сукупна 5-річна ймовірність виникнення РСС склала 10,5% (95% ДІ, 8,0-13,5). Розширена клінічна стратегія ризику ACC / AHA була дуже чутливою для прогнозування подій РСС (діапазон 87% -95%), але менш специфічна для виявлення пацієнтів без подій РСС (78%). Статистика C, розрахована для розширених рекомендацій ACC / AHA, становила 0,81 (95% CI, 0,77-0,85), демонструючи хорошу дискримінацію між пацієнтами, які мали або не мали події РСС. У порівнянні з великими факторами ризику ACC / AHA, показник ризику Європейського товариства кардіологів ретроспективно застосований до пацієнтів дослідження був набагато менш чутливим, ніж критерії ACC / AHA (34% [95% CI, 22-44] проти 95% [95%] CI, 89-99]), що відповідає визнанню меншої кількості пацієнтів з високим ризиком.

Розширена стратегія ACC / AHA та стратегія факторів ризику, заснована на практиці, прогнозували події РСС у майже всіх пацієнтів ГКМП.

 

Основні критерії

Один або декілька з наступних основних маркерів ризику вважалися достатніми доказами підвищеного ризику РСС в контексті загального клінічного профілю даного пацієнта з ГКМП для обґрунтування рекомендацій для профілактичної імплантації ІКД для запобігання РСС:

 

  1. Сімейний анамнез РСС, що достовірно або ймовірно викликана ГКМП у 1 або більше родичів першого ступеня 50 років або молодше.

 

  1. Гіпертрофія лівого шлуночка, з товщиною стінки 30 мм або більше в будь-якому сегменті всередині камери, виявленої за допомогою ехокардіографії або МРТ; розглядати цей морфологічний маркер також рекомендовано при товщині 28 мм або 29 мм у окремих пацієнтів на розсуд лікуючого кардіолога.

 

  1. Незрозуміла втрата свідомості, з 1 або більше нез'ясованих епізодів, що навряд чи має нейрокардіогенну (вазовагальну) етіологію, які зазвичай відбувається протягом 5 років після оцінки ризику.

 

  1. Нестабільна шлуночкова тахікардія, визначена як 3 або більше повторюваних коротких епізодів, кожен з яких складається з 3 або більше послідовних шлуночкових ударів та / або 1 або більше тривалих епізодів (10 ударів або більше) при 130 уд / хв або більше, зазвичай протягом 24-48 годин амбулаторно моніторингу електрокардіографії; має велике значення, коли асоціюється з іншим маркером ризику.

 

  1. Фіброз, що ідентифікований пізнім посиленням гадолінію у пацієнтів при контрастній МРТ з дифузним і екстенсивним розподілом, або кількісно (зазвичай становить близько 15% або більше маси ЛШ) або оцінений візуальним оглядом як екстенсивний та дифузний  окремо або пов'язаний з іншими маркерами.

 

  1. Фаза кінцевої стадії, що визначається як систолічна дисфункція з фракцією викиду менше 50% за допомогою ехокардіографії або МРТ, зазвичай у хворих з вираженою симптоматикою, які є потенційними кандидатами на трансплантацію серця.

 

  1. Апікальна аневризма лівого шлуночка, ідентифікована за допомогою ехокардіографії або МРТ, незалежно від розміру, з дискретними тонкостінними дискінетичними або акінетичними сегментами дистальної камери ЛШ та пов'язаних з ними регіональних рубців.

 

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Лікування фібриляції передсердь однією ін'єкцією.

Препарат здатний відновити синусовий ритм протягом 12 хвилин після початку застосування... >>>

Онкопатологія та ризик серцево-судинної смерті.

Найбільший ризик смертності від ССЗ припадає на перший рік після діагностики раку... >>>