Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

05.06.2015 11:00
Версія для друку
  • RSS

Погоджувальний документ стосовно гострої серцевої недостатності. 

Ключовим аспектом надання допомоги є швидкість і одночасність проведення діагностичних і лікувальних процедур...Опубліковано спільні рекомендації Європейського товариства кардіологів, Європейського товариства невідкладної медицини і Американського товариства академічної невідкладної медицини, в яких наголошено про важливість швидкої діагностики і лікування гострої серцевої недостатності (СН). В документі також розглядається алгоритм максимально ефективного ведення хворих з даною патологією.

Включені рекомендації з ефективного залучення медичних сестер, застосування оксигенотерапії і/чи вентиляції легень, критерії для відділення невідкладної допомоги чи виписки зі стаціонару, а також шляхи запобігання повторних госпіталізацій пацієнтів високого ризику впродовж 30 днів – які, за словами авторів, є дуже поширеними.

Додається, що вказаний погоджувальний документ не був створений для заміни поточних рекомендацій, а лише надають сучасні погляди, засновані на останніх даних досліджень.

Фактично, обстеження і лікування мають розпочинатися одночасно уже з моменту доставлення хворого у відділення невідкладної допомоги, коронарної допомоги чи відділенні інтенсивної терапії.

Ключові аспекти ведення хворих включають:

Визначення важкості серцево-легеневої нестабільності, після чого пошук застою і проведення додаткових досліджень за потребою.

Проведення негайної ехокардіографії на початкових етапах показане лише у випадку гемодинамічної нестабільності, в іншому разі її проводять після стабілізації стану.

За можливості необхідно утриматися від катетеризації сечового міхура.

Необхідний аналіз на рівень натрійуретичних пептидів, тропоніну, азоту сечовини, креатиніну, електролітів, глюкози і загального аналізу крові.

Треба розглянути оксигенотерапію у пацієнтів з гострою #СН при сатурації кисню капілярнох крові (SpO2)<90%.

Необхідний негайний початок неінвазивної вентиляцію легень у випадку респіраторного дистресу.

При виписці пацієнт має бути одразу включений до програми ведення хворих з даною патологією з консультацією лікаря загальної практики впродовж 1 тижня і командою кардіологів впродовж 2 тижнів.

#ССЗ, #HF, #CVD

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin