Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
17.10.2018

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

17.07.2015 12:32
Версія для друку
  • RSS

Подовження QTc при двох дослідженнях в стратифікації ризику раптової серцевої смерті. 

Автори зазначають, що для стратифікації ризику необхідне проведення повторних електрокардіографічних досліджень...За результатами нового аналізу учасників популяційного дослідження виявилось, що два повторні проведення електрокардіографії можуть допомогти в стратифікації ризику раптової серцевої смерті (РСС) внаслідок подовження скорегованого інтервалу #QTс.

В той час як ризик раптової смерті у пацієнтів з подовженим QTc був достовірно підвищений, ризик #РСС після корекції на числені фактори достовірно не підвищувався у пацієнтів з непостійним подовженням QTc – яке було визначене як наявність подовження при одному проведенні #ЕКГ, але відсутність при іншому.

Отримані висновки засновані на даних 3483 учасників Rotterdam Study. Загалом, період між першим і другим проведенням електрокардіографії склав від 0.7 до 4.4 років, в середньому – 1.8 роки. Приблизно у 97% учасників з нормальною тривалістю QTc при першому дослідженні на другій ЕКГ також не було подовження. І приблизно у двох третин осіб з патологічним інтервалом QTc на першій кардіограмі при другому дослідженні була нормальна ЕКГ.

У пацієнтів з вихідним подовженим QTc ризик РСС був достовірно підвищений більше ніж вдвічі (ВР 2.36; 95%ДІ 1.55-3.60). Автори використали два методи підрахунку QTc і не виявили достовірного півищення ризику РСС у пацієнтів з подовженим QTc при першій електрокардіографії, але нормальним – при другій.

А от у осіб з подовженням інтервалу QTc при обох дослідженнях відмічалось достовірне підвищення ризику РСС. ВР складав від 2.23 при підрахунку QTc за формулою Базетта до 6.67 – при використанні методу Фредеріка.

#ECG, #SCD

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ривароксабан при транскатетерній заміні аортального клапана.

Дослідження GALILEO була передчасно припинено після попереднього аналізу, який показав, що ривароксабан  пов'язаний зі збільшенням смертності від усіх причин... >>>