Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
26.10.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

24.07.2012 14:48
Версія для друку
  • RSS

Переваги антитромбоцитарної терапії проти ризиків кровотеч у хворих з хронічними захворюваннями нирок 

24.07.12. Антитромбоцитарна терапія (АТТ) у пацієнтів з ХЗН і гострим коронарним синдромом асоціюється з підвищеним ризиком великих кровотеч, в той же час не спостерігається зменшення ризику інфаркту міокарда або смертності. Дослідження показало, що серед пацієнтів з ХЗН, які перенесли ГКС чи ПТКА, антитромбоцитарна терапія асоціюється з підвищеним ризиком великих і малих кровотеч, без значних переваг в попередженні ІМ, смертності від ССЗ та смертності від всіх причин. Для пацієнтів з ХЗН та стабільними чи нестабільними ССЗ антитромбоцитарна терапія асоціюється зі зниженням ризику ІМ, але без впливу на смертність від ССЗ чи всіх причин, також значно підвищується ризик малих кровотеч. Слід нагадати, що тромбоцити відіграють центральну роль у виникненні артеріального тромбозу, незалежно від функції нирок. Не було проведено досліджень по ефективності АТТ у хворих з ізольованим ХЗН без ССЗ. В деяких дослідженнях було показано, що у хворих з ХЗН спостерігається зниження антитромбоцитарної відповіді на клопідогрель, і в той же час парадоксальним чином ці хворі мають підвищений ризик кровотеч. В дослідженнях TRITON і PLATO пацієнти з ХЗН мали підвищений ризик ішемічних подій, і використання прасугрелю чи тікагрелору більше знижувало їх ризик порівняно з клопідогрелем, але ці переваги супроводжувалися підвищеним ризиком кровотеч.Таким чином, хворі з ХЗН і супутніми ССЗ потребують більш уважного і делікатного підходу до антитромбоцитарної терапії.

http://www.healio.com

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin