Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
20.07.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

01.02.2019 17:46
Версія для друку
  • RSS

Оновлення америкарських рекомендацій щодо лікування ФП. 

У нових рекомендаціях віддається перевага останньому поколінню пероральних антикоагулянтів (НОАК) над варфарином для профілактики інсульту в більшості випадків.

Новий документ дає змогу знизити порогові значення щодо рекомендації НОАК жінкам та чоловікам на основі більш тонкої інтерпретації оцінок ризику інсульту за шкалою  CHA2DS2-VASc. Крім того, у ньому привертається увага до поєднання НОАК з антитромбоцитарними препаратами у хворих з ФП та з гострим коронарним синдром (ГКС).

В оновленнях говориться про зважене рішення щодо  використання катетерної абляції ФП у пацієнтів з серцевою недостатністю та зниженою фракцією викиду (HFrEF), засноване  перш за все на випробуванні CASTLE-AF, і на перкутантну оклюзію лівого передсердя (LAA) як альтернативу НОАК у деяких пацієнтів, що базуються в основному на випробуваннях PROTECT-AF та PREVAIL.

У нових рекомендаціях ожиріння віднесено до традиційних факторів ризику, які повинні бути враховані при  лікуванні ФП.

Для пацієнтів з надмірною вагою і ожирінням з ФП рекомендується зниження ваги в поєднанні з модифікацією фактора ризику ( класу І).

У оновленнях віддається перевага НОАК над варфарином (у рекомендаціях 2014 року, препарати визначалися як рівнозначні) , за винятком наявності мітрального стенозу або штучних клапанів серця. Настанова чітко визначає пацієнтів з ФП, які не мають жодного з цих двох  умов, як пацієнтів з «неклапанною » ФП, але цей термін не означає відсутність будь-якої патології інших клапанів серця.

Документ не має жодної рекомендації щодо переваги одного НОАК над іншим. Оновлення зберігає використання шкали CHA2DS2-VASc для оцінки ризику інсульту, але знизилися бали щодо призначення НOAК для деяких пацієнтів: для неклапанної ФП НОАК рекомендовано призначати жінкам  з 2 балами і чоловікам  з 1 балом ( раніше 3 і 2 бали відповідно)

Новий документ допускає використання перкутантного окклюдера LAA Watchman у пацієнтів, які є поганими кандидатами на тривалу оральну антикоагулянтну терапію через схильність до кровотеч або погану переносимість препаратів або негативну прихильності до них.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin