Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
21.07.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

18.03.2019 15:23
Версія для друку
  • RSS

Оновленні рекомендації 2019 AHA/ACC/HRS: ФІБРИЛЯЦІЯ ПЕРЕДСЕРДЬ. 

Оновленні рекомендації 2019 AHA/ACC/HRS:  ФІБРИЛЯЦІЯ ПЕРЕДСЕРДЬ1. Для пацієнтів з ФП та з підвищеним показником CHA2DS2-VASc (≥2 у чоловіків, ≥3 у жінок) рекомендовано призначати пероральні антикоагулянти. (I, А, якісні докази з ≥1 рандомізованих клінічних досліджень [РКД]). Варіанти антикоагуляції включають варфарин (А), дабігатран (В, дані з одного РКД), ривароксабан (В), апіксабан (В), едоксабан. (B-R, помірна якість доказів від ≥1 РКД). 

2. Нові пероральні антикоагулянти (НОАК): дабігатран, ривароксабан, апіксабан і едоксабан рекомендовано призначати замість варфарину у пацієнтів з ФП, які мають відповідні критерії щодо призначення НОАК (без протипоказань до конкретних препаратів і без мітрального стенозу  від помірного до тяжкого ступеня або механічного клапана серця). (IA) Кілька недавніх великих (> 14000 пацієнтів / досліджень) РКД підтримали використання НОАК як альтернативу варфарину. Доведено, що дабігатран, ривароксабан, апіксабан та едоксабан не поступається варфарину в профілактиці інсульту та системної емболії. Ці дослідження також продемонстрували, що НОАК пов'язані з меншими кровотечами або загальними ускладненнями при кровотечах у порівнянні з варфарином.

3. Перкутантна оклюзія вушка лівого передсердя (LAAC ) може розглядатися у пацієнтів з ФП з підвищеним ризиком інсульту, які мають протипоказання до тривалої антикоагуляції. (IIB)

4. Для пацієнтів з ФП або тріпотінням передсердь> 48 годин (або невідомою тривалістю) рекомендується антикоагуляційна терапія протягом 3 тижнів до і ≥4 тижнів після кардіоверсії, незалежно від оцінки CHA2DS2-VASc або методу кардіоверсії. (I, B-R). Це нова рекомендація, заснована на випробуваннях, які продемонстрували ефективність і безпеку НОАК.

5. Катетерна абляція ФП доцільна у окремих пацієнтів з симптоматичною ФП та серцевою недостатністю зі зменшеною фракцією викиду лівого шлуночка, що значно знижує смертність та зменшує госпіталізацію з приводу серцевої недостатності. (IIB, B-R) Ця рекомендація базується на результатах одного, невеликого відкритого клінічного випробування, яке показало, що у цих пацієнтів катетерна абляція у порівнянні з медикаментозною терапією була пов'язана зі значно нижчою смертністю або госпіталізацією через серцеву недостатність (ВР  0,62 [95% CI, 0,43-0,87]; P = 0,007).

6. У пацієнтів з надмірною вагою або ожирінням рекомендується зниження ваги в поєднанні з модифікацією факторів ризику. (I, B-R) Ця рекомендація ґрунтується на даних, які показують, що зниження ваги знижує  симптоматику та кількість епізодів ФП.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin