Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.05.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

18.03.2015 14:56
Версія для друку
  • RSS

Новини конгресу Американського коледжу кардіологів: успіхи CoreValve. 

Автори представлені результати 2 річного спостереження в дослідженні ефективності проведення транскатетерної заміни аортального клапану...Результати дослідження #CoreValve High-Risk Study, отримані на другий рік проведення, підтверджують дані, отримані на перший рік: автори повідомляють про достовірно менший рівень смерті-від-всіх-причин при проведенні транскатетерної заміни аортального клапану (TAVR) у порівнянні з хірургічним втручанням у пацієнтів з симптомним аортальним стенозом і підвищеним ризиком проведення хірургічного втручання.

До кінця другого року дослідження рівень смертності серед пацієнтів, що були рандомізовані в групу хірургічного протезування аортального клапану склав 28.6%, в той час як в групі #TAVR аналогічний показник склав 22.2%. Різниця між групами виявилась статистично достовірною. Рівні інсультів за 2-річний період також були достовірно нижчі в групі TAVR і склали 10.9%, в той час як в групі хірургічного лікування – 16.6%.

Різниця в рівнях масивних інсультів між двома групами до 2 року не була статистично значимою: в групі хірургічного втручання рівень склав 9.8%, а в групі TAVR – 6.8% (Р=0.25). Загалом, через 2 роки у 1.3% пацієнтів відмічалась важка аортальна регургітація, а у 5.2% - помірна аортальна регургітація.

Як відомо, в дослідження CoreValve High-Risk Study було включено 795 пацієнтів, яких рандомізували в групу TAVR чи кардіохірургічного втручання. Середні показники за шкалами STS і EuroSCORE, що відображають ступінь ризику хірургічного втручання, були приблизно 7.5% і 18%, відповідно у обох групах лікування.

Як відомо, Core Valve на сьогодні затверджено FDA для застосування у пацієнтів з симптомним аортальним стенозом і високим ризиком кардіохірургічного втручання чи таких, які визнані неоперабельними.

#кардіохірургія

Адаптовано з Medscape Cardiology

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Тікагрелор: новий антибіотик?

Тікагрелор: новий антибіотик? Існує великий потенціал для відкриття нового класу антибактеріальних препаратів... >>>