Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
17.10.2018

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

18.03.2015 14:56
Версія для друку
  • RSS

Новини конгресу Американського коледжу кардіологів: успіхи CoreValve. 

Автори представлені результати 2 річного спостереження в дослідженні ефективності проведення транскатетерної заміни аортального клапану...Результати дослідження #CoreValve High-Risk Study, отримані на другий рік проведення, підтверджують дані, отримані на перший рік: автори повідомляють про достовірно менший рівень смерті-від-всіх-причин при проведенні транскатетерної заміни аортального клапану (TAVR) у порівнянні з хірургічним втручанням у пацієнтів з симптомним аортальним стенозом і підвищеним ризиком проведення хірургічного втручання.

До кінця другого року дослідження рівень смертності серед пацієнтів, що були рандомізовані в групу хірургічного протезування аортального клапану склав 28.6%, в той час як в групі #TAVR аналогічний показник склав 22.2%. Різниця між групами виявилась статистично достовірною. Рівні інсультів за 2-річний період також були достовірно нижчі в групі TAVR і склали 10.9%, в той час як в групі хірургічного лікування – 16.6%.

Різниця в рівнях масивних інсультів між двома групами до 2 року не була статистично значимою: в групі хірургічного втручання рівень склав 9.8%, а в групі TAVR – 6.8% (Р=0.25). Загалом, через 2 роки у 1.3% пацієнтів відмічалась важка аортальна регургітація, а у 5.2% - помірна аортальна регургітація.

Як відомо, в дослідження CoreValve High-Risk Study було включено 795 пацієнтів, яких рандомізували в групу TAVR чи кардіохірургічного втручання. Середні показники за шкалами STS і EuroSCORE, що відображають ступінь ризику хірургічного втручання, були приблизно 7.5% і 18%, відповідно у обох групах лікування.

Як відомо, Core Valve на сьогодні затверджено FDA для застосування у пацієнтів з симптомним аортальним стенозом і високим ризиком кардіохірургічного втручання чи таких, які визнані неоперабельними.

#кардіохірургія

Адаптовано з Medscape Cardiology

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ривароксабан при транскатетерній заміні аортального клапана.

Дослідження GALILEO була передчасно припинено після попереднього аналізу, який показав, що ривароксабан  пов'язаний зі збільшенням смертності від усіх причин... >>>