Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
30.09.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

17.03.2015 19:21
Версія для друку
  • RSS

Новини конгресу Американського коледжу кардіологів: дослідження TOTAL. 

Мета дослідження - оцінка ефективності рутинної тромбектомії при ПКВ у пацієнтів з гострим інфарктом міокарду з елевацією сегменту ST...У пацієнтів з гострим інфарктом міокарду (ІМ) з елевацією сегменту ST, яким проводиться перкутанне коронарне втручання (ПКВ), стратегія рутинної тромбектомії не асоційована зі зниженням ризику серцево-судинної смерті, повторного #ІМ, кардіогенного шоку чи IV ФК серцевої недостатності за NYHA впродовж 180 днів у порівнянні з #ПКВ без тромбектомії. Такі результати дослідження #TOTAL, яке було представлено на конгресі Американського коледжу кардіологів.

Загальна кількість пацієнтів дослідження склала 10732. Учасники були розділені на дві групи: в першій проводилось ПКВ з тромбектомією, в другій – лише ПКВ.

За результати виявилось, що жодна зі стратегій не мала статистично достовірних переваг стосовно смертності в перші 180 днів: в групі тромбектомії відповідний показник склав 6.9%, в той час як в групі ізольованого ПКВ – 7.0. Показники серцево-судинної смертності і повторних реваскуляризацій в обох групах також були однаковими.

За словами авторів, покращення в резолюції сегменту ST і дистальній емболізації, які спостерігались при проведенні тромбектомії, не призвели до покращення клінічних наслідків.

#тромбектомія, #PCI, #AMI, #STEMI, #thrombectomy

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin