Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.08.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

07.11.2018 14:32
Версія для друку
  • RSS

Новий біомаркер для серцевої недостатності. 

Група науковців відкрила протеїн, що характерний  для найпоширенішого типу серцевої недостатності.

 Серцева недостатність зі збереженою фракцією викиду (HFpEF) виявляється у понад 6,5 мільйонів американців щороку.  І тепер, завдяки виявленню першого в світі біомаркера для HFpEF, простий аналіз крові може виявити патологію.  Якщо рівні білка зменшуються, сигнал біомаркера збільшується, і лікарі зможуть швидше діагностувати серцеву недостатність та запобігати подальшому прогресуванню захворювання.

  Серцева недостатність зі збереженою фракцією викиду - це стан, при якому виникає діастолічна дисфункція.  До відкриття біомаркерів, клініцистам доводилося чекати симптомів, щоб поставити діагноз HFpEF, а також використовувати ехокардіографію, яка показує, наскільки серце гарно « розслабляється». 

 Біомаркер - названий cBIN1, або скорочено  CS - дозволяє лікарям визначити пошкодження  серцевого м’язу та вимірювати білок, який регулює здатність серця як до скорочення, так і до  розслаблення.  Коли білок зменшується, CS збільшується, що служить показником початку серцевої недостатності.  Біомаркер CS можна виміряти, використовуючи звичайний забір крові.

 Біомаркер CS призначений для використання в амбулаторії.  Для пацієнтів з діагностованою HFpEF лікарі можуть визначити рівень CS і використовувати його для оцінки призначеної терапії, включаючи регулювання ліків, так і прогнозування можливостей пацієнта.

Серцева недостатність із збереженою фракцією викиду, як правило, діагностується у людей похилого віку або людей, що мають  підвищений АТ, цукровий діабет, підвищений холестерин, ожиріння, обструктивне апное сну, анемію.  За прогнозами, його поширеність буде суттєво зростати протягом найближчих десятиріч.  Попередні дослідження показали, що жінки більше схильні до даної патології.

Науковці запевняють, що це ключове дослідження має потенціал для впливу на мільйони людей і служить критичним інструментом для профілактики серцевої допомоги.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

 

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin