Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

18.02.2015 17:59
Версія для друку
  • RSS

Неприлізин в предикції серцево-судинної смерті і госпіталізацій з приводу СН. 

Автори нового дослідження вважають, що даний фермент є і терапевтичною ціллю і предиктором подальших серцево-судинних подій...#Неприлізин є мембранозв’язаним ферментом, що сприяє розщепленню натрийуретичних пептидів. В дослідженні PARADIGM-HF було показано, що у пацієнтів з серцевою недостатністю (СН), яким призначався комбінований препарат #LCZ696 (блокатор рецептору ангіотензіну і інгібітор неприлізину) відмічається зменшення рівня госпіталізацій з приводу #СН у порівнянні з пацієнтами, що отрімували еналаприл.

Метою нового дослідження була оцінка рівнів циркулюючого розчинного неприлізина у пацієнтів з СН і їх кореляція з клінічними подіями.

Рівні циркулюючого неприлізину пацієнтів з СН оцінювались за допомогою модифікованого імуноаналізу по типу “сендвіча”. Подальший період спостереження склав 4.1 року. Автори проналізували взаємозв’язок між рівнями неприлізину і комбінованою кінцевою точкою серцево-судинної смерті і госпіталізацій з приводу СН.

Середня концентрація неприлізину у 1069 пацієнтів склала 0.642 нг/мл (середня по квартилях з 1 по 3: від 0.385 до 1.219). Дослідники відмітили слабку але достовірну кореляцію рівня неприлізину з віком. В регресійному аналізі, скорегованому за віком, концентрації неприлізину були достовірно асоційовані з досягненням комбінованої кінцевої точки (ВР: 1.17; 95% ДІ: 1.06-1.29; р=0.001) і серцево-судинною смертністю (ВР: 1.19; 95% ДІ: 1.06-1.32; р=0.002). В порівняльному мультифакторному аналізі асоціація між рівнями розчинного неприлізину і комбінованою кінцевою точкою ((ВР: 1.18; 95% ДІ: 1.07-1.31; р=0.001) та серцево-судинною смертністю (ВР: 1.18; 95% ДІ: 1.05-1.32; р=0.006) залишилась достовірною.

Автори відмічають, що неприлізин є ключовим ферментом, що медіює регулювання метаболізму нетрийуретичних пептидів у пацієнтів з СН. Інгібування неприлізину як терапевтичної мішені асоційоване зі зниженням серцево-судинної захворюваності і смертності. Виходячи з цього, необхідно провести проспективні дослідження з метою розробки індивідуалізованих стратегій фармакологічного інгібування неприлізину на основі визначених рівнів неприлізину плазми крові у кожного окремого пацієнта з СН.

#ССЗ, #neprilysin, #HF, #CVD

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin