Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
16.07.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

07.12.2018 15:18
Версія для друку
  • RSS

Ліпопротеїни пов'язані з аортальним стенозом. 

Результати нового дослідження показали, що підвищений рівень ліпопротеїнів (Lp)  пов’язаний з  прогресуванням  кальцифікуючого аортального  стенозу  (CAVS).

Дослідники повідомляють, що існують пацієнти з аортальним стенозом, що дуже швидко прогресує і, ймовірно,  ці пацієнти мають підвищений рівень в плазмі як Lp, так і окислених фосфоліпідів.

Науковці проаналізували дані з дослідження розувастатину у 220 пацієнтів з легкими та середніми CAVS. У них визначалось пікова швидкість потоку на  аортальному клапані в діапазоні від 2,5 м / с до 4,0 м / с. Медіана спостереження становила 3,5 роки.

Частота прогресування CAVS оцінювалася щорічно за допомогою пікової швидкості потоку на  аортальному клапані. Було виявлено значну лінійну асоціацію між рівнями  Lp в плазмі і швидкістю  прогресування CAVS (співвідношення ризиків (ВР) 1,10 за 10 мг / дл).

Ця залежність також  спостерігалася з аполіпопротеїном B (ВР 1,06 на 1 нм збільшення) та і аполіпопротеїном А (ВР 1,16 на 10 нм збільшення).

Пацієнти у віці до 58 років мали ВР  1,19 при 10 мг / дл збільшені рівня Lp, ВР 1,06 при  збільшені  на 1 нм аполіпопротеїнів B та ВР 1,26 при  збільшені  на 10-нм, аполіпопротеїнів А. Значення залишаються статистично значимими після комплексного коригування.

Клініцистам слід розглянути можливість визначення Lp і аполіпопротеїнів B, щоб з'ясувати, чи схильні пацієнти до  швидкого прогресування  стенозу аортального клапану. Якщо так, то необхідно уважно стежити за розвитком симптомів даної патології та вчасно  провести оперативне втручання  на аортальному клапані.

Також науковці говорять про необхідність перевірити  людей з високим вмістом Lp і CAVD, які отримують терапію, яка знижує рівень  Lp  на 90%.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Он-лайн конференція "Медичне літо 2020: Таємниці діабетичного серця" 18 липня об 11.00 Чекаємо

Дискусійний клуб кардіолога, кардіохірурга та ендокринолога... >>>

Он-лайн конференція "Медичне літо 2020: Загадки симтоматичної гіпертонії" 11 липня об 11.00 Чекаємо

Обговорення проблем діагностики та лікування симптоматичних гіпертензій... >>>