Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
17.10.2018

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

03.06.2015 18:31
Версія для друку
  • RSS

Левосимендан при важкій хронічній СН. 

Автори оцінювали ефективність і безпечність застосування препарату у пацієнтів з важкою серцевою недостатністю...Результати нового дослідження виявили, що періодичне призначення внутрішньовенного введення #левосимендан’у хворим з тяжкою хронічною серцевою недостатністю є не лише безпечним і гарно переноситься пацієнтами, але і може покращувати клінічні наслідки.

В дослідженні LION-HEART взяло участь 69 дорослих осіб з 12 центрів Іспанії. Виявилось, що у пацієнтів, яким проводили 6-годинні цикли внутрішньовенного введення левосимендану через 12 тижнів достовірно знижувались концентрації натрійуретичного пептиду (NT-proBNP) у порівнянні з пацієнтами, які отримували плацебо (первинна кінцева точка). Також було відмічено достовірне зниження госпіталізацій з приводу #СН і комбінації смерті-від-всіх-причин/госпіталізацій (вторинні кінцеві точки).

Загалом, 48 пацієнтам (середній вік 68 років; 85% чоловіків) було призначено 6 циклів 6-годинної інфузії левосимендану в дозі 0.2 мкг/кг/хв раз на два тижні протягом 3 тижнів. 21 пацієнт отримував плацебо (середній вік 63 роки; 76% чоловіків).У всіх пацієнтів фракція викиду ЛШ складала менше 35% і відмічалась СН III-IV ФК за NYHA протягом мінімум 4 тижнів. Всі пацієнти за останній рік отримували внутрішньовенну терапію з приводу застою в одному з кіл кровообігу.

23% пацієнтів з групи левосимендану і 67% - групи плацебо – були госпіталізовані з приводу СН (Р=0.002), 48% і 81%, відповідно, досягли кінцевої точки – комбінації смерті-від-всіх-причин/госпіталізації з приводу СН. В групі левосимендану також було відмічено менше погіршення якості життя, яке оцінювалось за шкалою EQ-5D.

Впродовж 9-місячного періоду спостереження в групі лікування померло 14 хворих (29%), в той час як в групі плацебо – 7 (33%), різниця в показниках виявилась статистично недостовірною.

В групі плацебо погіршення перебігу СН було відмічено у 43% пацієнтів, а в групі левосимендану – у 25%.

З іншого боку, у двох пацієнтів групи левосимендану розвився набряк легень, а в групі плацебо – у жодного. Репіраторні інфекції були зафіксовані у 3 пацієнтів групи лікування і ні у одного з групи плацебо.

#levosimendan, #HF

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ривароксабан при транскатетерній заміні аортального клапана.

Дослідження GALILEO була передчасно припинено після попереднього аналізу, який показав, що ривароксабан  пов'язаний зі збільшенням смертності від усіх причин... >>>

Як захистити серцево судинну систему при ЦД?

Обнадійливі результати нового дослідження...

  >>>