Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.05.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

15.09.2015 12:21
Версія для друку
  • RSS

LCZ696 і ниркова функція у пацієнтів з СН. 

В новому аналізі автори вивчали ефективність і безпечність застосування препарату стосовно серцево-судинних подій і функції нирок...Аналіз результатів дослідження PARADIGM-HF виявив, що у пацієнтів з серцевою недостатністю (СН) зі зниженою фракцією викиду ЛШ прийом блокатору рецепторів ангіотензину/інгібітор неприлізину #LCZ696 призводить до меншого зниження швидкості клубочкової фільтрації (ШКФ), ніж прийом #еналаприл’у, а також знижує рівні серцево-судинної смерті, смерті-від-всіх-причин і госпіталізації з приводу #СН.

Автори проаналізували зміни #ШКФ у учасників  PARADIGM-HF, 35% з яких на початку дослідження мали хронічне захворювання нирок (ХЗН). Середній вихідний рівень ШКФ склав 67.7 мл/хв/1.73м2, а до 44 місяця спостереження відповідний показник зменшився на 6.1 мл/хв/1.73м2.

В групі LCZ696 зниження ШКФ склало 5.4 мл/хв/1.73м2, в той час як аналогічний показник в групі еналаприлу склав 6.8 мл/хв/1.73м2.

Не було виявлено достовірної різниці між рівнями досягнення комбінованих ниркових кінцевих точок, хоча в групі LCZ696 була виявлення тенденція до їх зниження (ВР 0.86, 95% ДІ 0.65-1.13).

У пацієнтів без наявності вихідного #ХЗН прийом LCZ696 призводив до зниження ризику серцево-судинної смерті і госпіталізації з приводу СН (ВР 0.80, 95% ДІ 0.71-0.90); те ж стосувалось і пацієнтів з наявністю ХЗН на початку дослідження (ВР 0.79, 95% ДІ 0.69-0.90). Відносні ризики смерті-від-всіх-причин склали 0.81 (95% ДІ 0.70-0.94) і 0.79 (95% ДІ 0.68-0.93) в групах відсутності і наявності ХЗН на початку дослідження, відповідно.

В іншому аналізі даних 1543 учасників PARADIGM-HF автори оцінювали вплив прийому LCZ696 на показник альбумін/креатинін сечі і його прогностичну цінність.

Автори зазначають, що терапевтичний вплив LCZ696 на серцево-судинну смертність і госпіталізацію з приводу СН не залежав від вихідного показника альбумінурії. У порівнянні з пацієнтами, які приймали еналаприл, прийом LCZ696 був асоційований зі зростанням співвідношення альбумін/креатинін сечі в середньому на 0.3 (95% ДІ 0.10-0.50) в перші 30 днів після рандомізації. Відмічається, що це зростання спостерігалось в ранні періоди прийому, залишалось стійким впродовж дослідження і в основному було пов’язане зі збільшенням мікроальбумінурії. З іншого боку, пказник макроальбумінурії не змінювався.

За словами авторів, можливі механізми підвищення співвідношення альбумін/креатинін сечі до цих пір обговорюються. Можливими поясненнями виступають збільшення гломерулярної ендотеліальної проникності, прямі ефекти інгібіції проліферації чи розслаблюючі ефекти мезангіальних клітин або ж зміни тонусу артеріол нирок.

#ARNI, #enalapril, #eGFR, #CKD, #HFrEF

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Тікагрелор: новий антибіотик?

Тікагрелор: новий антибіотик? Існує великий потенціал для відкриття нового класу антибактеріальних препаратів... >>>