Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.03.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

22.04.2012 16:14
Версія для друку
  • RSS

Коронарні стенти не шкідливі для пацієнтів з алергією на метали. 

Алергічні реакції на метали в анамнезі не перешкоджають пацієнтам з ІХС імплантувати стенти. "Більшість інтервенційних кардіологів повинні вирішувати, чи ставити коронарні стенти пацієнтам зі шкірними алергічними реакціями на один з металів в анамнезі (найчастіше нікель або хром). Наше дослідження не виявило підвищеного ризику серцевого нападу, смерті або рестенозу у пацієнтів з алергією на метали,про яку хворі повідомляли до імплантації стента. Також наше дослідження показало, що механізм шкірної реакції на метал може відрізнятися від такого в артеріальній стінці", - Rajiv Gulati, MD, PhD, клініка Мейо, США.

cardiologytoday.com

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin