Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

23.09.2012 15:12
Версія для друку
  • RSS

Херсонський обласний кардіологічний диспансер 

Херсонський обласний кардіологічний диспансерХерсонський обласний кардіологічний диспансер (ХОКД), створений у 1986 році, сьогодні є одним з кращих, високотехнологічних спеціалізованих лікувальних закладів півдня України.

Диспансер має сучасні технологічні можливості для діагностики та високоефективного лікування пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

З метою сучасного ефективного лікування хворих зі складними порушеннями ритму серця на Херсонщині, тільки у нас, починаючи з 1996 року, виконуються інвазивні електрофізіологічні дослідження серця та внутрішньосерцева радіочастотна абляція аритмогенних зон. В нашому лікувальному закладі освоєні операції по імплантації штучних водіїв ритму серця, перкутанної коронарної ангіопластики та стентування коронарних судин серця.

У диспансері працюють лікарі кардіологи та лікарі-фахівці інших профілів, що мають вищу та першу кваліфікаційну категорію. Провідні фахівці диспансеру пройшли стажування у кращих кардіологічних клініках України, Росії, Польщі та Німеччини.

Відділення та служби диспансеру обладнані сучасною високотехнологічною діагностично-лікувальною апаратурою провідних фірм світу.

У структурі ХОКД є більше 10 лікувально-діагностичних підрозділів, у яких щорічно отримують консультативну допомогу понад 60 тисяч пацієнтів, у відділеннях стаціонару лікується 3,8 тисяч хворих, виконується більше 80 тисяч функціональних досліджень, та понад 400 внутрішньо-серцевих втручань, щорічно імплантується 120-130 штучних водіїв ритму серця.

Головний лікар ХОКД
 - Мазуряк Олег Петрович

Лікар вищої категорії, заслужений лікар України

Мазуряк Олег Петрович народився 22 травня 1948 року на Буковині в с.Ясино в родині службовців

Мати – сільський фельдшер, батько – бухгалтер.

Закінчив Запорізький державний медичний інститут. Лікарем на Херсонщині працює понад 30 років.

Головним лікарем у ХОКД працює 15 років

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin