Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
17.10.2018

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

23.09.2012 15:12
Версія для друку
  • RSS

Херсонський обласний кардіологічний диспансер 

Херсонський обласний кардіологічний диспансерХерсонський обласний кардіологічний диспансер (ХОКД), створений у 1986 році, сьогодні є одним з кращих, високотехнологічних спеціалізованих лікувальних закладів півдня України.

Диспансер має сучасні технологічні можливості для діагностики та високоефективного лікування пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

З метою сучасного ефективного лікування хворих зі складними порушеннями ритму серця на Херсонщині, тільки у нас, починаючи з 1996 року, виконуються інвазивні електрофізіологічні дослідження серця та внутрішньосерцева радіочастотна абляція аритмогенних зон. В нашому лікувальному закладі освоєні операції по імплантації штучних водіїв ритму серця, перкутанної коронарної ангіопластики та стентування коронарних судин серця.

У диспансері працюють лікарі кардіологи та лікарі-фахівці інших профілів, що мають вищу та першу кваліфікаційну категорію. Провідні фахівці диспансеру пройшли стажування у кращих кардіологічних клініках України, Росії, Польщі та Німеччини.

Відділення та служби диспансеру обладнані сучасною високотехнологічною діагностично-лікувальною апаратурою провідних фірм світу.

У структурі ХОКД є більше 10 лікувально-діагностичних підрозділів, у яких щорічно отримують консультативну допомогу понад 60 тисяч пацієнтів, у відділеннях стаціонару лікується 3,8 тисяч хворих, виконується більше 80 тисяч функціональних досліджень, та понад 400 внутрішньо-серцевих втручань, щорічно імплантується 120-130 штучних водіїв ритму серця.

Головний лікар ХОКД
 - Мазуряк Олег Петрович

Лікар вищої категорії, заслужений лікар України

Мазуряк Олег Петрович народився 22 травня 1948 року на Буковині в с.Ясино в родині службовців

Мати – сільський фельдшер, батько – бухгалтер.

Закінчив Запорізький державний медичний інститут. Лікарем на Херсонщині працює понад 30 років.

Головним лікарем у ХОКД працює 15 років

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ривароксабан при транскатетерній заміні аортального клапана.

Дослідження GALILEO була передчасно припинено після попереднього аналізу, який показав, що ривароксабан  пов'язаний зі збільшенням смертності від усіх причин... >>>