Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
22.05.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

19.03.2015 16:19
Версія для друку
  • RSS

Катетерна абляція краще ніж застосування аміодарону у пацієнтів з СН. 

Автори порівнювали вплив двох стратегій на показники смертності, повторних госпіалізацій і тривалості утримання синусового ритму...Згідно з результатами дослідження, представленого на конгресі Американського коледжу кардіологів, у пацієнтів з серцевою недостатністю (СН) і фібриляцією передсердь (ФП) проведення катетерної абляції ефективніше антиаритмічних препаратів в зниженні ризику смерті, госпіталізації чи рецидиву #ФП.

Катетрна #абляція була найбільш ефективна, якщо під час процедури втручання проводилось не лише навколо вість легеневих вен, а й на інших ділянках.

За результатами виявилось, що у 71% відсотка пацієнтів, яким була проведена катетерна абляція, після двох років періоду спостереження не відмічалось рецидивів ФП – що було первинною кінцевою точкою дослідження. В той же час відповідний показник в групі застосування #аміодарон’у становив лише 34%.

Автори відмічають, що, незважаючи на ефективність аміодарону, рано чи пізно препарат може бути відмінений у зв’язку з серйозним побічними ефектами тривалого прийому.

Як відомо, в США близько 5 мільйонів осіб страждають на #СН, а ФП наявна у 5,5 мільйонів.

В дослідження було включено трохи більше 200 пацієнтів, які проходили лікування в клініках Європи і США. У всіх пацієнтів відмічалась СН, ФП і був імплантований або кардіовертер-дефібрилятор, або CRT-D.

Пацієнти були розподілені на дві рівні групи – проведення абляції чи застосування аміодарону.

Окрім більшої частоти відсутності фібриляції через 2 роки після рандомізації, в групі катетерної абляції відмічались нижчі рівні госпіталізацій і смертності. Так, були госпіталізовані 31% пацієнтів групи абляції і 57% пацієнтів групи аміодарону. Смертність в обох групах склала 8% і 18%, відповідно.

За словами авторів, на подальший успіх абляції впливав тип і розповсюдженість втручання. Так, максимальна користь від процедури спостерігалась при проведенні абляції не лише навколо вістя легеневих вен, а й і в інших ділянках.

Треба зауважити, що багатьом пацієнтам з даного дослідження для досягнення відсутності рецидивів ФП птребувалось проведення бильше ніж однієї катетерної абляції.

#Afib, #HF, #amiodarone, #ablaсia

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

 

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Тікагрелор: новий антибіотик?

Тікагрелор: новий антибіотик? Існує великий потенціал для відкриття нового класу антибактеріальних препаратів... >>>