Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

03.09.2018 18:31
Версія для друку
  • RSS

Європейський конгрес кардіологів 2018 року. 

Новини кардіології завжди є довгоочікуваними, бо серцево-судинна патологія стає на перше місце за смертністю серед усіх хвороб людства. Черговий щорічний конгрес Європейського товариства кардіологів відбувся 25-29 серпня в Мюнхені (Німеччина), який входить в першу трійку найбільш значущих міжнародних наукових заходівВ роботі Конгресу брали участь більше 31 тисячі делегатів із 150 країн  і 5 контінентів світу.

Наукова програма конгресу Європейського товариства кардіологів включала понад 500 симпозіумів та сесій за участю як визнаних міжнародних експертів, так і клініцистів, молодих вчених з різних держав. Європейський конгрес висвітлював 400 тем з кардіології та супутнім станам.

Найбільш відвідуваними науковими засіданнями конгресу Європейського товариства кардіологів є сесії HоtLine (Гаряча лінія), на яких  були представлені результати нових клінічних досліджень з різних напрямків кардіології. Наприклад передивлялися результати з призначень аспірину хворим з серцево-судинним ризиком у дослідженні ARRIVE (Aspirinto Reduce Risk of Initial Vascular Events)застосування омега-3 жирних кислот у хворих на цукровий діабет ASCEND, призначення нового антикоагулянта ривароксабану у хворих на серцеву недостатність COMMANDERHF (наша академія також приймала участь в цьому відомому клінічному дослідженні), визначення користі призначення нового антитромбоцитарного препарату тікагрилору разом з аспірином  GLOBAL LEADERS TRIAL і результати цікавого клінічного дослідження впливу дієти на серцево-судинну патологіюта смертність - PURE.

Примітно, що для молодих кардіологів - майбутніх вчених були організовані 10 освітніх сесій із загальних питань кардіології, невідкладної допомоги, з інтервенційної кардіології, електрофізіології/абляції, медичної статистики, клінічних досліджень і алгоритмів встановлення клінічного діагнозу.

Відповідно до сформованої традиції, на конгресі були представлені оновлені клінічні рекомендації: 

• Артеріальна гіпертензія. Так, на сьогодні цільовий рівень артеріального тиску знизився до 130\85 мм ртст і лікувати хворих рекомендовано комбінованою пігулкою)
• Рекомендації по реваскуляризації міокарда
• Четверте універсальне визначення інфаркта міокарда, до якого увійшло поняття МІNOKA
• Серцево-судинні захворювання під час вагітності (лікування)
• Синкопальні стани (Керівництво по діагностиці та лікуванню).
Літературні посилання знаходяться в редакції webcardio.org
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin